Yükleniyor...

JPMorgan Büyük Borsa Rallisini Öngörüyor: Bu Bitcoin (BTC) İçin Büyük Boğa Olabilir

DTAP Capital'in kurucusu Dan Tapiero, JPMorgan’ın ABD hisse senetleri hakkında yaptığı son açıklamaların kripto para birimleri üzerinde olumlu etki oluşturarak boğa koşusuna sebep olacağını düşünüyor.

JPMorgan Büyük Borsa Rallisini Öngörüyor ve Bu Bitcoin BTC İçin Büyük Boğa Olabilir

DTAP Capital’in kurucusu Dan Tapiero, JPMorgan’ın ABD hisse senetleri hakkında yaptığı son açıklamaların kripto para birimleri üzerinde olumlu etki oluşturarak boğa koşusuna sebep olacağını düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yönetim altındaki varlıklara göre en büyük Amerikan bankası, 12 Haziran tarihli notunda hisse senetlerinin %47 artabileceğini öngördü.

Yatırımlar Bitcoin (BTC) ve Altına Kayabilir

ABD Federal Rezervi, piyasaya bol miktarda likidite enjekte ederken faiz oranlarını neredeyse sıfıra indirmesi (ve 2022’ye kadar bu seviyede tutmayı planlaması) nedeniyle, JPMorgan 2018 yılında görülen %49’luk en yüksek seviyenin tekrar görülebileceğini söyledi.

Tapiero, bunun yatırımcılar tarafından zıt bir sinyal olarak görülebileceğini tahmin ediyor ve çok fazla nakitin altın ve Bitcoin’e akmasını bekliyor.

Mart ayında Tapiero, ABD’ye negatif oranların gelmesinin, önde gelen kripto para birimi için “süper yükseliş” olduğunu belirtti.