Yükleniyor...
Sponsored

JPMorgan, Eski Celsius Yöneticisini İşe Aldı

Kripto borç verme platformu Celsius'un politika ve düzenleme başkanı Aaron Iovine, JPMorgan kadrosuna katıldı.

JPMorgan 1

Kripto borç verme platformu Celsius‘un politika ve düzenleme başkanı Aaron Iovine, JPMorgan kadrosuna katıldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto borç verme platformu Celsius’un davası tüm hızıyla sürüyor. Özellikle yönetim kadrosunda yaşanan domino etkisi, topluluğu tedirgin etmeye yetti. Son yaşanan olaylar ışığında Celsius, aklanmak için yoğun mesai harcıyor. Celsius CEO’sunun görevi bırakması, yönetim tarafındaki çıkışları da beraberinde getirdi. Bunlardan biri olarak, Iovine de ekipten ayrıldı.

Celsius Kan Kaybederken, JPMorgan Güçleniyor

Davaların yıprattığı Celsius kan kaybetmeye devam ediyor. Borç verme platformunun politika ve düzenleme başkanı Aaron Iovine artık JPMorgan için çalışacak.

Aaron Iovine, JPMorgan’da dijital varlık düzenleme politikasından sorumlu yönetici direktör olarak göreve başladı. Iovine, Celsius kariyerinde yaklaşık sekiz aylık bir vakit geçirdi. Ayrıca daha öncesinde, kredi kuruluşu Cross Bank River’da da yöneticilik yaptı.

Iovine’nin yeni şirketinde alacağı rol, JPMorgan’ın dijital varlıklar üzerinde yoğunlaştığını öne çıkarıyor. JPMorgan CEO’su Jamie Dimon, bazı olumsuz söylemleriyle gündem olmuştu. Bu söylemlerinden bir hafta sonra yeni işe alımı onayladı.

Her ne kadar yeni bir iş gelişmesi yaşansa da Iovine henüz kripto şirketinden kopamadı. Şirketten alacağı olanlar listesinde Iovine’nin de ismi yer alıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x