Anasayfa Altcoinler JPMorgan Stratejistine Göre Bitcoin Wall Street ile Yeniden Ayağa Kalkabilir

JPMorgan Stratejistine Göre Bitcoin Wall Street ile Yeniden Ayağa Kalkabilir

JPMorgan Küresel Piyasa Stratejisti Nikolaos Panigirtzoglou, öncü kripto para birimi Bitcoin’in Wall Street ile yeniden ayağa kalkabileceğini söyledi. Panigirtzoglou, kripto para piyasasındaki mevcut istikrar kurumsal yatırımcıların gelecekte daha fazla katılımına zemin hazırladığını belirtti. Panigirtzoglou, kripto para piyasasının yeni bir pazar olduğunu ve bir balon aşamasından geçip, patladığını öne sürdü.

Panigirtzoglou, piyasadaki istikrar arttıkça ve Bitcoin’in temelini oluşturan Blockchain’in gelişmeye devam ettikçe şirketlerin kripto para birimlerine yeniden ilgi göstereceği öngörüsünde bulundu. Piyasa stratejisti, Bitcoin’in yeniden ayağa kalkmasının yıllar sonra olabileceğini, çünkü düzenleyicilerin kripto para biriminin potansiyelini anlamasının yavaş olduğunu belirtti.

Wall Street Piyasanın Sermaye İhtiyacını Karşılayabilir

Birçok insan Wall Street’teki kurumsal yatırımcıların daha fazla katılım sağlamasının özellikle de 2018’deki ayı piyasasının ardından kripto para piyasasının çok ihtiyaç duyduğu sermayeyi piyasaya getireceği tahmininde bulunuyor. Geçtiğimiz yıl Haziran ayında Cardano (ADA) kurucu ortağı Charles Hoskinson, Wall Street’in sektöre girişinin onlarca trilyon doları beraberinde getireceğini öne sürmüştü.

Geçtiğimiz yılın sonlarına ortaya çıkan bazı haberlerde, Wall Street’in kripto paralara ilişkin planlarını ertelediği iddia ediliyordu. O dönem Bloomberg, bankacılık devi Goldman Sachs, çok uluslu finansal hizmetler şirketi Morgan Stanley ve bankacılık şirketleri Citigroup Inc. gibi finans sektöründen önemli oyuncuların kripto paralarla ilgili projelerini rafa kaldırdığını bildirmişti.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları