Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri JPMorgan'dan Bitcoin (BTC) Açıklaması: Talep Olursa Bitcoin Alım Satımını Destekleriz

JPMorgan’dan Bitcoin (BTC) Açıklaması: Talep Olursa Bitcoin Alım Satımını Destekleriz

ABONE OL:google-news

Dünyanın önemli bankalarından JPMorgan, müşteri talebi olması durumunda Bitcoin (BTC) hizmeti sunacağını söylüyor.

JPMorgan eş başkanı ve COO’su Daniel Pinto, müşteri talebi olması durumunda bankacılık devinin Bitcoin alım satımını destekleyeceğini söyledi. Pinto, Cuma günü yayınlanan bir röportajda CNBC’ye verdiği demeçte, şu ifadeleri kullandı:

“Zamanla farklı varlık yöneticileri ve yatırımcılar tarafından kullanılacak bir varlık sınıfı gelişirse, dahil olmamız gerekecek. Talep henüz yok ama bir noktada olacağına eminim.”

Geçtiğimiz ay, JPMorgan’ın dünyanın dört bir yanındaki binlerce trader ve satış personeli ile bir toplantı düzenlediği ve şirketin ne zaman Bitcoin ile ilgileneceği sorulduğunda Pinto’nun iyimser bir tavır sergilediği bildirildi.

JPMorgan’dan Pinto, örnek olarak geçen ay dünyanın en büyük varlık yöneticisi BlackRock’un, daha geniş bir benimsemenin kanıtı anlamında iki fonuna uygun bir yatırım olarak Bitcoin vadeli işlemlerini eklemesini gösterdi. Pinto, Bitcoin alım satımının düzenlenmesinin yönetilebilir olacağını söyledi ve gerçekleşmesi durumunda alım satımların incelenmiş müşterileri ve Coinbase dahil saygın borsaları içereceğini de sözlerine ekledi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakThe Block
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar