JPMorgan'dan Blockchain Bağlantılı Yeni Araştırma • Coinkolik
Yükleniyor...

JPMorgan’dan Blockchain Bağlantılı Yeni Araştırma

JPMorgan, kullanıcıların dijital kimliklerini ve varlıklarını platformlar arasında kontrol etmelerini sağlayacak bir dijital cüzdan fikrini araştırıyor.

JPMorgandan Blockchain Baglantili Yeni Arastirma

JPMorgan, kullanıcıların dijital kimliklerini ve varlıklarını platformlar arasında kontrol etmelerini sağlayacak bir dijital cüzdan fikrini araştırıyor.

JPMorgan, bir süredir çeşitli hizmetlerle kripto sektöründe farklı adımlar atıyor. Ekim 2020’de ödeme işlemleri için blockchain tabanlı Onyx‘i piyasaya sürdü. Bu yılın başlarında ise blockchain istihbarat şirketi TRM Labs‘a stratejik yatırım yaptı. Aynı dönemde, Decentralandda sanal bir salon açtı. Blockchain bağlantılı alanlarda pazar fırsatı gören şirket, çalışmalarını sürdürüyor.

JPMorgan, Blockchain Destekli Dijital Cüzdan için Çalışma Başlattı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

JPMorgan, araştırmalarını sürdürdüğü dijital cüzdan ile kullanıcıların web3, DeFi ve metaverse tabanı üzerinden paylaşmak istedikleri dijital kimlik bilgilerini seçmelerini sağlayacak.

Bankanın dijital cüzdan teknolojisini detaylandıran bir videoda; “Dijital varlık taşınabilirliği ve mülkiyetinin daha yaygın hale geldikçe, kimlik bilgileriniz üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlayan ve nerede olursanız olun, yalnızca paylaşmak istediklerinizi paylaşarak kim olduğunuzu kanıtlamanıza olanak tanıyan bir dijital kimliğe ihtiyacınız olacak” deniliyor.

web3.0 metaverse

Şirketin böyle bir hizmeti piyasaya süreceğinin garantisinin olmadığı belirtilen içerikte, dijital cüzdanın, insanların NFT‘lerinin sahipliğini kanıtlamasına ve ayrıca oluşturdukları içeriği farklı bir platforma taşımasına yardımcı olabileceğine de yer verildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x