Yükleniyor...

Jump Crypto, Kapanma İddialarını Yalanladı

Kripto yatırım ve ticaret platformu Jump Crypto, sosyal medya aracılığıyla kapanacaklarına yönelik iddiaları yalanladı.

Jump Crypto Kapanma Iddialarini Yalanladi

Kripto yatırım ve ticaret platformu Jump Crypto, sosyal medya aracılığıyla kapanacaklarına yönelik iddiaları yalanladı.

Kripto ayı piyasasının etkisi, birçok şirketin gidişatını olumsuz yönde etkilemeye başladı. Yatırım varlık yönetim şirketleri, varlıklarının zararda olduğunu açıklıyor. FTX borsasının çöküş yaşaması da yüzlerce şirketin zarar etmesine neden oldu. Özellikle Singapur devletine ait yatırım fonu, FTX’in şirket hisselerine yaptığı yatırımların sıfırlandığını bildirdi. Zorlu bir dönemden geçen kripto piyasasında, şirketler hayatta kalmanın yollarını arıyor. Sosyal medya üzerinde dönen bir takım iddialarda, Jump Crypto şirketinin kapanacağı konuşuldu. Şirket, buna yanıt vermekte gecikmedi.

Jump Crypto, Yatırım Yapmaya Devam Ediyor

Kripto likidite ve yatırım şirketi Jump Crypto, özellikle sosyal medyada dönen söylentileri çürütmek için açıklama yaptı.

Şirketin kapanacağı ve iflas bildireceği gibi çeşitli söylentiler yayıldı. Popüler platform, kapanmadıklarını açıkca bildirdi. Ayrıca şirket, en iyi sermayeye sahip olduklarını ve likidite sıkıntısı çekmediklerini de açıkladı. Kripto ayı piyasasının getirdiği sert süreçlere rağmen, halen daha yatırım yapmaya devam ettiklerinin de altını çizdi.

Özellikle erken aşama yatırımlarıyla öne çıkan şirket, zorlu süreçlerde ayakta kaldığının mesajını verdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner