Yükleniyor...
Sponsored

Justin Sun, Borsalardan 240 Milyon Dolar Çekti

Tron ağının kurucusu Justin Sun, devamlı olarak işlem yaptığı platformlardan yaklaşık 240 milyon dolar çekti.

Justin Sun Borsalardan 240 Milyon Dolar Cekti

Tron ağının kurucusu Justin Sun, devamlı olarak işlem yaptığı platformlardan yaklaşık 240 milyon dolar çekti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde Huobi destekçisi olduğunu açıklayan ve geliştirme ekibine katılan Justin Sun, yoğun tempo çalışmalarına devam ediyor. Özellikle kripto para borsası için yoğun mesai harcayan Sun, Huobi Token (HT) için alımlarını sürdüreceğini belirtmişti. Borsanın ivme kazanmasını isteyen Tron kurucusu, son haftalarda 240 milyon dolar nakit topladı.

Justin Sun, Huobi İçin Çalışmalarını Sürdürüyor

Tron ağının kurucusu ve geliştiricisi Justin Sun, Huobi borsası için çalışmalarına devam ediyor. Aynı zamanda, mal varlığını nakit olarak çekmeye devam ediyor.

Sun, çeşitli platformlardan çektiği parayı Circle‘a taşıyor. USDC olarak taşıdığı para 240 milyon dolar civarında. Sun’a göre, yapılan bu işlemler bir nakit çıkışı değil. Circle, tüm operasyonları dahili fonları sınıflandırmak ve tahsis etmek için gerçekleştiriyor. Birçok tekrarlanan hesaplamaya bağlı işlemler olduğunun altını çizen Tron kurucusu, endişelenecek bir şey olmadığını aktardı.

Sun’ın, Huobi borsasına katıldıktan sonra spekülasyonlar yaptığı iddia edildi. İddialara göre, oluşuma dahil olan Sun daha fazla Huobi Token toplamak istiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x