Yükleniyor...

Justin Sun, Büyük Anlaşma Hakkında Konuştu

TRON'un kurucusu Justin Sun, önümüzdeki hafta açıklanacak 100 milyarlık “megacorporation” ortaklığı hakkında ipucu verdi.

37dd5de4 97c6 11e9 b82d cb52a89d5dff image hires 110954

TRON‘un kurucusu Justin Sun, önümüzdeki hafta açıklanacak 100 milyarlık “megacorporation” ortaklığı hakkında ipucu verdi. Sun, attığı bir tweet ile bu haberi verdi. TRON CEO‘su bu kez, topluluk üyelerinden potansiyel ortaklıklar hakkında bir tahminde bulunmalarını istedi.

Kullanıcılar, tahmin olarak akıllı telefon ve mobil operatörü Samsung‘u öne sürdü. Sun daha önce 29 – 30 Ekim tarihlerinde San Jose Kongre Merkezi’nde düzenlenen Samsung Geliştirici Konferansı’nda blockchain konusunda konuk konuşmacı olacağını tweetlemişti. Samsung, Bitcoin cüzdan desteği de dahil olmak üzere Galaxy S10 akıllı telefonunun piyasaya sürülmesiyle, bu yıl kripto ve blok zinciri sektöründe aktif bir varlık yarattı.

Sun attığı tweette şu ifadeleri kullandı: “TRON, önümüzdeki hafta yüz milyar dolarlık bir megacorporation ile ortak olacak. Bu yalnızca  TRX’e değil aynı zamanda BTT ve WIN dahil tüm TRC10 ve 20 jetonlarına da fayda sağlayacaktır. #TRON Dapps ve jetonlarını milyarlarca müşteriye geniş çapta dağıtacaktır. Tahminler?”

Justin Sun Hayranının Sorusuna Cevap Vermişti

Justin Sun, bir hayranının sorusuna cevap vererek ekim ayında çok önemli bir birlikteliğe imza atılacağını duyurmuştu. Birçok kişi o zamandan bu yana bu ortaklığın Güney Kore devi Samsung olduğunu düşünüyor. Fakat bazı yatırımcılar bu konuda fanlarla hem fikir değil.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner