Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Justin Sun, Büyük Anlaşma Hakkında Konuştu

Justin Sun, Büyük Anlaşma Hakkında Konuştu

ABONE OL:google-news

TRON‘un kurucusu Justin Sun, önümüzdeki hafta açıklanacak 100 milyarlık “megacorporation” ortaklığı hakkında ipucu verdi. Sun, attığı bir tweet ile bu haberi verdi. TRON CEO‘su bu kez, topluluk üyelerinden potansiyel ortaklıklar hakkında bir tahminde bulunmalarını istedi.

Kullanıcılar, tahmin olarak akıllı telefon ve mobil operatörü Samsung‘u öne sürdü. Sun daha önce 29 – 30 Ekim tarihlerinde San Jose Kongre Merkezi’nde düzenlenen Samsung Geliştirici Konferansı’nda blockchain konusunda konuk konuşmacı olacağını tweetlemişti. Samsung, Bitcoin cüzdan desteği de dahil olmak üzere Galaxy S10 akıllı telefonunun piyasaya sürülmesiyle, bu yıl kripto ve blok zinciri sektöründe aktif bir varlık yarattı.

Sun attığı tweette şu ifadeleri kullandı: “TRON, önümüzdeki hafta yüz milyar dolarlık bir megacorporation ile ortak olacak. Bu yalnızca  TRX’e değil aynı zamanda BTT ve WIN dahil tüm TRC10 ve 20 jetonlarına da fayda sağlayacaktır. #TRON Dapps ve jetonlarını milyarlarca müşteriye geniş çapta dağıtacaktır. Tahminler?”

Justin Sun Hayranının Sorusuna Cevap Vermişti

Justin Sun, bir hayranının sorusuna cevap vererek ekim ayında çok önemli bir birlikteliğe imza atılacağını duyurmuştu. Birçok kişi o zamandan bu yana bu ortaklığın Güney Kore devi Samsung olduğunu düşünüyor. Fakat bazı yatırımcılar bu konuda fanlarla hem fikir değil.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar