Yükleniyor...

Justin Sun, FTX ile Çözüm Planı Hazırlıyor

Tron blockchain ağının kurucusu Justin Sun, likidite krizi yaşayan FTX ile bir çözüm planı hazırladığını söyledi.

Justin Sun FTX ile Cozum Plani Hazirliyor

Tron blockchain ağının kurucusu Justin Sun, likidite krizi yaşayan FTX ile bir çözüm planı hazırladığını söyledi.

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, uzun bir sürenin ardından Twitter’daki ilk hareketini Justin Sun’ın çözüm planıyla ilgili gönderisini retweet ederek yaptı.

Justin Sun, FTX ile Çalışma Hazırlıyor

Justin Sun, Binance’in FTX’i satın almaktan vazgeçtiğini duyurmasından kısa bir süre sonra, daha fazla ayrıntı vermeden FTX ile bir çözüm üzerinde çalıştığını belirtti.

Tron Kurucusu Sun, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “FTX üzerindeki tüm Tron token ( TRX, BTT, JST, SUN, HT ) sahiplerinin arkasında duracağım duyurumun yanı sıra, ileriye doğru bir yol başlatmak için FTX ile birlikte bir çözüm oluşturuyoruz” dedi. Üzerinde çalıştığı çözüm hakkında daha fazla ayrıntı vermedi.

ftx1

Sun, 9 Kasım’da daha önceki bir tweet’te Tron kullanıcılarını FTX’te sıkışan fonlarla koruyacağını söylemişti. Huobi’nin web sitesindeki ayrı bir blog gönderisinde ise Huobi ve Tron DAO, “FTX platformuna yatırılan Tron token’larını (TRX, BTT, JST, SUN, HT) 1:1 oranında kullanmak isteyen kullanıcıları kalıcı olarak destekleyeceklerini söyledi.”

Ekibin daha fazla bozulmayı önlemek için gece gündüz çalıştığını belirten Sun, FTX’in resmi hesabını ekleyerek, “Ortaklarımızla birlikte bütüncül yaklaşımla durumun yönetilebilir olduğuna inanıyorum. Bizi izlemeye devam edin” açıklaması da yaptı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x