Yükleniyor...

Justin Sun, Gözlerini FTX’in Alt Şirketlerine Çevirdi

Tron Kurucusu Justin Sun, FTX'e bağlı olan bazı şirketleri satın almayı düşünüyor.

Justin Sun Gozlerini FTXin Alt Sirketlerine Cevirdi

Tron Kurucusu Justin Sun, FTX’e bağlı olan bazı şirketleri satın almayı düşünüyor.

Geçtiğimiz günlerde Singapur’da gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sun, FTX’in varlıkları ile ilgili bir hamle yapabileceklerinin sinyalini verdi. Aynı zamanda, görüşmeler için ekibinin Bahamalar’da olduğunu söyledi. Reuters’in düzenlediği konferansta konuşan Sun’ın FTX ile ilgili düşüncelerini kuvvetlendirdi.

Justin Sun, FTX’in Alt Şirketlerini İnceliyor

Kripto girişimcisi Justin Sun, Çarşamba günü yaptığı Reuters Next Konferası’nda yaptığı açıklamada; FTX’in risk sermayesi kolunun yatırım yapmaya değer olabilecek varlıklara sahip olduğunu söyledi. Ancak, başarısız kripto borsası FTX’in Bölüm 11 iflas işlemlerine girmesi nedeniyle sürecin zaman alabileceğini söyledi.

Justin Sun, konferansta yaptığı açıklamada, satın almayla ilgili şunlara yer verdi:

“FTX Ventures’ın hala çok sayıda portföyü (şirketi) var ve bunları tek tek inceliyoruz, ancak şu anda zaten Bölüm 11 sürecinde, bu nedenle süreci tamamlamak daha uzun zaman alabilir”

Kripto platformu Tron’un Kurucusu ve kripto borsası Huobi’nin Küresel Danışma Kurulu Üyesi Sun, röportajda özellikle hangi kuruluşun varlıklara baktığını belirtmedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner