Yükleniyor...

Justin Sun, Grenada’nın DTÖ Büyükelçisi Olmadığını Açıkladı

Tron Blockchain'inin kurucusu Justin Sun, Grenada'nın Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ) Büyükelçisi olarak görev süresinin sona erdiğini söyledi.

justin sun dava

Tron Blockchain’inin kurucusu Justin Sun, Grenada’nın Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ) Büyükelçisi olarak görev süresinin sona erdiğini söyledi.

Justin Sun, Grenada olayındaki ani değişmelerin ardından bu gelişmenin yaşandığını açıkladı. Sun, duyuruyu bir Tweet olarak paylaştı.

Justin Sun, Grenada’nın DTÖ Büyükelçisi Olmadığını Twitter’dan Açıkladı

Tron Blockchain’inin kurucusu Justin Sun, Grenada’nın Dünya Ticaret Örgütü Büyükelçisi olarak görev süresinin sona erdiğini söyledi. Duyuru, bir iç kayıt sisteminin ekran görüntülerini paylaşmasından ve hâlâ bir diplomat olarak kaldığını söylemesinden birkaç saat sonra geldi.

justin sun sec

Tron Blockchain’inin kurucusu Justin Sun Twitter’da Grenada ile ilgili duyurusunu paylaştı. Sun açıklamasında şöyle dedi:

“Özellikle dijital ekonomi ve kripto düzenlemesine odaklanarak bir kamu görevlisi olarak kariyerime devam etmeden önce biraz dinlenmeyi planlıyorum. Daha sonra, özellikle dijital ekonomi ve kripto düzenlemesine odaklanarak bir kamu görevlisi olarak kariyerime devam etmeden önce biraz dinlenmeyi planlıyorum.”

Grenada Yayın Ağı, bu haftanın başlarında Sun’ın büyükelçilik statüsünün Haziran ayında yapılan seçimlerden bir süre sonra, Sun’a bu görevi veren Yeni Ulusal Parti’nin Ulusal Demokratik Kongre tarafından devrilmesinden sonra alındığını bildirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x