Yükleniyor...

Justin Sun, Huobi’nin İşten Çıkarma Yapacağını Yalanladı

Tron kurucusu ve Huobi danışmanı Justin Sun, son günlerde basına düşen Huobi'nin işten çıkarma yapacağı iddialarını yalanladı.

Justin Sun Huobinin Isten Cikarma Yapacagini Yalanladi

Tron kurucusu ve Huobi danışmanı Justin Sun, son günlerde basına düşen Huobi‘nin işten çıkarma yapacağı iddialarını yalanladı.

Kripto para piyasasında, ayı trendinin yarattığı tahribat nedeniyle fud dalgası yayılıyor. Özellikle güçlü projeler, çeşitli fud’lar nedeniyle baskı altına girebiliyor. Son zamanlarda öne çıkan en önemli fud, Binance tarafına yapılanlar oldu. Binance, rezerv kanıtı ve likidite durumları nedeniyle yoğun bir baskı gördü. Diğer tarafta Huobi, son zamanlarda gündeme düşen işten çıkarma haberlerine açıklık getirdi. Huobi danışmanı Justin Sun, işten çıkarma haberlerinin yalan olduğunu açıkladı. Sun, küçülme gibi bir planlarının olmadığına işaret etti.

Justin Sun, Huobi’nin İşten Çıkarmanın Aksine İyiye Gittiğini Belirtti

Kripto borsası Huobi‘nin hissedarı ve danışmanı olan Justin Sun, medya tarafından yayılan Huobi‘nin işten çıkarma haberlerinin doğru olmadığını savundu.

Geçtiğimiz günlerde basına, Huobi‘nin toplu işten çıkarmalar ve prim kesintilerine gideceğine yönelik haberler düştü. Haberlerde, şirketin 1200 kişilik kadrosunu 600 ila 800 kişi arasına düşüreceği belirtildi. Bu haberleri, Huobi‘ye yakın olan bir isim de desteklemişti. Anonim kaynak, borsanın Çin‘den çekildikten sonra para kaybettiğini ve bu nedenle işten çıkarmalara başlayabileceğini iddia etti.

Gündemde yer edinen bu iddiaların ardından Sun‘dan yalanlama gecikmedi. Sun, Huobi‘nin işlerinin son zamanlarda daha iyiye gittiğini ve kritik bir gelişim döneminde olduklarını dile getirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner