Yükleniyor...

Justin Sun: İş Birliğine Hazırız

SEC'in manipülasyon davası açtığı Tron kurucusu Justin Sun, hükümetler ve düzenleyici kurumlar ile iş birliğine hazır olduğunu belirtti.

justin sun dava

SEC‘in manipülasyon davası açtığı Tron kurucusu Justin Sun, hükümetler ve düzenleyici kurumlar ile iş birliğine hazır olduğunu belirtti.

Geçtiğimiz gün, ABD’nin faiz kararı almasının ardından gündeme yeni bir bomba düştü. Dün gece saatlerinde, SEC’ten yeni bir dava hamlesi geldi. SEC, Tron kurucusu Justin Sun’a kayıt dışı menkul kıymet gerekçesiyle dava açtı. Davanın konusu, Tron (TRX) ve BitTorrent (BTT) oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu süreçlerin ardından, Sun’dan davayla ilgili yeni açıklamalar geldi. Sun, SEC‘in yaptığı suçlamaların, blockchain ve kripto alanındaki tanınmış oyunculara karşı aldığı önlemlerin son örneği olduğunun altını çizdi.

Tron Kurucusu Justin Sun, Dava Sürecini Değerlendirdi

Tron kurucusu Justin Sun, SEC tarafından kendisine yönelik açılan dava hakkında açıklamalarda bulundu.

Sun, SEC’in dijital varlıklar için düzenleyici çabalarının ve netliklerinin henüz emekleme aşamasında olduğunu belirtti. Hakkında açılan davayla ilgili pek yorum yapmayan Sun, bu suçlamaların haksız olduğunu ve bunun çalışmalarını etkilemeyeceğini ifade etti.

SEC‘in kripto piyasasındaki önemli rolünün altını çizen Sun, kripto endüstrisini düzenlemek amacıyla çalışmalar yürüten hükümetlerle ve düzenleyicilerle iş birliğine hazır olduklarını aktardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x