Yükleniyor...

Justin Sun, Li Wei’yi Sıfır Maliyetle HT Token Almakla Suçladı

Justin Sun, Huobi’nin kurucusu Leon Li’nin kardeşi Li Wei’ye karşı bazı suçlamalarda bulundu.

Justin Sun Gozlerini FTXin Alt Sirketlerine Cevirdi

Justin Sun, Huobi’nin kurucusu Leon Li’nin kardeşi Li Wei’ye karşı bazı suçlamalarda bulundu.

Sun, Li Wei’nin sıfır maliyetle Huobi Token (HT) aldığını ve büyük miktarda nakit karşılığında sattığını iddia etti. Twitter üzerinden açıklamalarda bulunan Justin Sun: “Yatırımcıların çıkarlarını korumak için Huobi Küresel Danışma Komitesi ve HT DAO topluluğu, Wei tarafından elde edilen HT’yi sıfır maliyetle kurtarmaya ve yakmaya karar verdi. HT’lerin imhası, HT toplululuğunda duyurulacak. Bu tür davranışlara göz yumulmayacaktır” ifadelerini kullandı. 

Sun: Li Wei ile Görüşmeyi Planlıyoruz

Token’ların imhası için Wei ile görüşmeyi planladıklarını söyleyen Sun, bu eylemin yalnızca bir adalet meselesi olmadığını, aynı zamanda HT DAO topluluğundaki herkesin çıkarlarına en iyi şekilde hizmet etmek etmek için gerçekleştirildiğini söyledi. 

Sun, HT DAO’nun büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunanları ödüllendirmeyi düşündüğünü de sözlerine ekledi. 

Justin Sun, geçtiğimiz aylarda Huobi’de liderlik rolünü üstlendi ve Mart ayında yaptığı açıklamalarda Huobi’nin Hong Kong’da yeni bir borsa açmak için lisans almak istediğini belirtti. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner