Yükleniyor...

Justin Sun, TRX’in 409 Bin Dolara Yükseleceğini İddia Etti

Tron CEO'su Justin Sun, kısa bir süre önce alaycı bir biçimde Tron'un (TRX) 409 bin dolara vurabileceğini söylediği bir tweet attı.

justin sun

Tron CEO’su Justin Sun, kısa bir süre önce alaycı bir biçimde Tron’un (TRX) 409 bin dolara vurabileceğini söylediği bir tweet attı. Bu tweet, blok zinciri ağı Tron’un ilk kez EOS’u toplam Dapps açısından aştığını akılda tutarak analiz edilmeli. Yine de, çoğu kez tartışmalara konu olan bir CEO olarak, bunun sadece Justin Sun’in şakalarından biri olabileceğini düşünmek daha olası.

Justin Sun Emojili Tweet Attı

9 Ocak’taki bir tweet’inde, hem Tron hem de BitTorrent’in CEO’su Sun, TRX’in 409 bin dolara yükselebileceğini iddia etti. Ancak Sun, belirli bir zaman çizelgesi göstermedi ve tweet’i bir emoji ile bitirdi.

Ünlü analist Josh Rager, TRX’in “0 dolar değerinde” olduğunu söyleyerek bu tahmini reddetti. Başka bir Twitter kullanıcısı ise şunları söyledi: “TRX’in spekülatif bir fiyatı var ama değeri yok. Hiçbir değere sahip olmamak fiyatın 0 dolar değerini temsil edeceği anlamına gelir. ”

Çarşamba günü, ABD Başkanı Donald Trump İran ile potansiyel askeri savaşı başarıyla etkisiz hale getirdikten sonra ABD borsası zirvelere fırladı. Bir gün sonra Trump, kripto Twitter topluluğunu o zamandan beri silinmiş bir tweet ile heyecanlandırdı. Tweetinde takipçilerine borsa yükseldikçe 409K’larının nasıl bir performans gösterdiğini sordu. Mesele, Trump’ın bahsettiği vergi avantajlı emeklilik tasarruf planının 401 (k) olarak bilinmesiydi.

Crypto.com CEO’su Kris Marszalek bu tweet üzerine 409 binin BTC’nin yeni hedefi olduğunu söyledi. Muhtemelen Justin Sun da TRX hedefini Trump’ın bu sözleri üzerine ortaya koydu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner