Yükleniyor...

Justin Sun, Warren Buffet Konusunda Hala Israrcı

Tron CEO'su Justin Sun,  dünyanın en zengin dördüncü ismi Warren Buffett’in Bitcoin ve TRX sahibi olduğunu ısrarla iddia etmeye devam ediyor.

Justin Sun Warren Buffet Konusunda Hala Israrcı

Tron CEO’su Justin Sun,  dünyanın en zengin dördüncü ismi Warren Buffett’in Bitcoin ve TRX sahibi olduğunu ısrarla iddia etmeye devam ediyor. Sun, Warren Buffett’e ait cüzdan adreslerini bunu kanıtlamak için yayınladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Buffett geçtiğimiz günlerde, Bitcoin ve kripto paralarla ilgili olarak CNBC’ye açıklamalarda bulunmuştu. Buffett, Sun ile çıktığı yemeğin ne kadar keyifli geçtiğinden bahsetmiş ama Sun’ın kendisini kripto paralar konusunda ikna edemediğini dile getirmişti. Buffett, kripto paraların değersiz olduğunu söylemişti. Programın sunucusu Becky Quick ise Sun’ın kendisine BTC hediye ettiğini hatırlatarak, şu anda BTC’si olup olmadığını sordu. Buffett ise bu soruya “şu an hiç BTC’ye sahip değilim” diye cevap verdi. Bu yanıtın ilginç olmasının nedeni, Justin Sun’ın hediye ettiği Bitcoin’lere ne olduğu sorusuydu.

Justin Sun Verileri Paylaştı

Justin Sun ise konuyla alakalı olarak açıklamalar yaptı. Sun, Buffett’in kripto para yatırımcısı olmadığını söyledi fakat şu anda Bitcoin’i olmadığını söylediği ifadelerine de karşı çıktı. Sun; Buffett’a Samsung Galaxy Fold ile beraber BTC ve TRX hediye ettiğini blockchain verileri ile beraber paylaştı.

Kripto para takipçileri bu çelişkili açıklamalar hakkında Twitter’da konuşuyor. Genel kanı ise iki isimden birisinin yalan söylediği yönünde.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x