Yükleniyor...

Justin Sun’ın JustSwap Projesi, DeFi’da Devrim Yapacak

Tron CEO’su Justin Sun’ın 19 Ağustos’ta lansmanı yapılacak olan yeni projesi JustSwap, Tron (TRX) üzerindeki ilk merkezi olmayan token değişim protokolü olacak

justin sun justswap defida devrim yaratacak scaled

Tron CEO’su Justin Sun’ın 19 Ağustos’ta lansmanı yapılacak olan yeni projesi JustSwap, Tron (TRX) üzerindeki ilk merkezi olmayan token değişim protokolü olacak. Kullanıcıların TRC20 token’larını takas etmelerine, işlem ücretleri ve madencilik ödülleri kazanmalarına izin verecek olan bu sistem, iddialara göre Tron ekosisteminde DeFi’da devrim yaratacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Justin Sun, JustSwap’ın yaklaşan lansmanı hakkında kripto topluluğunu birçok kez bilgilendirdi. JustSwap’ın piyasaya sürülmesi, Ethereum ağındaki DeFi patlaması nedeniyle ETH gas ücretlerinin fırladığı bir zamana denk geliyor. Justin Sun, son Tweet’lerinden birinde Tron’un Ethereum üzerindeki verimliliğine de işaret etti:

Ethereum‘un gas ücreti fırladı! TRON’da DeFi daha düşük ücretlere ve anında ödeme ile 200 kat daha yüksek hıza sahip. Kullanıcılar için daha iyi sonuçlar isteyen DeFi geliştiricileri TRON kullanmalı.”

Teşvikler Sağlanacak

JustSwap bu ayın 18’inde lanse edilmek üzere, protokol kullanıcılarının likidite sağlayıcıları olmasına izin verecek. Çabalarının bir parçası olarak, söz konusu likidite sağlayıcıları, alım satım ücretleri ve madencilik ödülleri kazanacak ve böylece daha fazla TRX ve TRC20 sahibinin alım satım ücreti talep eden normal kripto borsalarından geçmek yerine JustSwap’i kullanması için teşvikler sağlayacak. Ayrıca, JustSwap, Just (JST) DeFi projesinin ekosistemi için çok önemli bir ağ geçidi olacak.

Tron (TRX) Fiyatına Etkisi

Grafiklere hızlıca bir göz atmak, Tron’un değerinin Wave ortaklık haberlerinden bu yana önemli ölçüde arttığını ortaya koyuyor. Ek olarak, JustSwap’in piyasaya sürülmesi ve devam eden kullanımı, Tron’un (TRX) değeri üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacak. 13 Ağustos’tan bugüne kadar, Tron değeri 0,020 dolardan 0,02618 dolara yükseldi. Bu, ikinci fiyatın önemli bir direnç bölgesi olarak hareket ettiği değerde %30’luk bir artışa tekabül ediyor.

Yazının yazıldığı sırada TRX 0,0251 dolardan işlem görüyordu ve JustSwap’ın lansmanı öncesinde yukarıda belirtilen direnç bölgesini kırmaya hazır duruyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x