Yükleniyor...

K-Pop Yıldızı BTS, Hayranları İçin Brave ile Ortaklık Kuruyor

Kullanıcılarını Basic Attention Token (BAT) ile ödüllendiren Brave tarayıcısı, Kore pop grubu BTS ve Rush Gaming ile ortaklık kuruyor.

K Pop Yıldızı BTS Hayranları İçin Brave ile Ortaklık Kuruyor

Kullanıcılarını Basic Attention Token (BAT) ile ödüllendiren Brave tarayıcısı, Kore pop grubu BTS ve Rush Gaming ile ortaklık kuruyor. Brave web tarayıcısı ve BTS, şimdilik yalnızca Japonya’daki kullanıcılar için bir tarayıcı geliştirdi. Bu, gizlilik tabanlı bir tarayıcı olan Brave ve Kore pop grubu arasında bilinen ilk işbirliği.

Brave Kullanıcıları Reklam İzleyerek Puan Kazanabilir

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Brave ve BTS, idoller ve hayranlar arasında yeni bir ilişki oluşturmayı amaçlıyor. Sınırlı sayıda üretilen tarayıcının kullanıcıları, Rush Gaming’in e-spor takımını desteklemek için reklam izleyerek puan kazanabilir. Brave, daha iyi gizlilik sağlamaya ve istenmeyen reklamları ve izleyicileri engellemeye odaklanan açık kaynaklı bir web tarayıcısıdır. Tarayıcı, Ethereum Blockchain ve firmanın tescilli tokeni Basic Attention Token (BAT) tarafından desteklenen bir isteğe bağlı reklam sistemi sunuyor.

Brave Geçen Yıla Göre %125 Arttı.

Kripto para ile çalışan web tarayıcısı Brave, aylık aktif kullanıcı sayısının geçen yıla göre %125 arttığını açıkladı. Bu ayın başlarında Brave, aylık aktif kullanıcılarının Mayıs sonuna kadar 15.4 milyona ulaştığını duyurdu. Günlük aktif kullanıcılar ise geçtiğimiz yıl %165 artarak 5.3 milyona ulaştı. Verilere göre, Brave tarayıcısının toplam kullanıcılarının yalnızca %12,32’si yazılımın kripto para birimi özelliklerini kullanıyor. Firmanın kurucu ortağı ve CEO’su Brendan Eich’e göre, reklamlarının 90 günlük ortalama tıklama oranı %9’dur ve sektör ortalaması olan %2’den çok daha yüksektir.