Yükleniyor...

Kahramanmaraş Depremi için Yardım Kampanyası

İhtiyaç Haritası'nın yönlendirmesi ile Kriptomeda ve İstanbul Blockchain Women, deprem bölgesindeki ihtiyaçları JUSTWork'te toparlıyor.

turkiye destek kriptomeda

İhtiyaç Haritası’nın yönlendirmesi ile Kriptomeda ve İstanbul Blockchain Women, deprem bölgesindeki ihtiyaçları JUSTWork’te toparlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kahramanmaraş’ta gerçekleşen ve civar illerde de hissedilen depremin ardından tüm ülke seferber oldu. Türkiye’nin on ilinde hissedilen deprem, beraberinde birçok yardımları da gerekli kılıyor. Ortaya çıkan ihtiyaçlar ışığında gerekli yardımlar toplanıyor. Kriptomeda ve İstanbul Blockchain Women da İhtiyaç Haritası’nın yönlendirmesiyle bir yardım kampanyası başlattı.

Kahramanmaraş Depremi için Destek

Kriptomeda ve İstanbul Blockchain Women tarafından başlatılan yardım kampanyası, İhtiyaç Haritası’nın ışığında gerekli yardımları toparlayacak.

Bu kampanyaya katılmak ve deprem bölgesindeki insanlara yardımcı olmak isteyenler, hazırlayacakları yardımları aşağıda yer alan adrese gönderebilecek;

Kampanya adresi; JUSTWork, Meydan İstanbul AVM, Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No 62A, Ümraniye / İstanbul

Ayrıca bu adrese yakın olan ve destek olmak isteyenler, Meydan İstanbul AVM’deki JUSTAcademy’ye yardımlarını bırakabilecek.

Hazırlanan kolilerin veya yardım paketlerinin üzerinde, “İSTANBUL BLOCKCHAIN WOMEN // İHTİYAÇ HARİTASI // YARDIM ERZAK KOLİSİ” yazılması önem teşkil ediyor.

İhtiyaçlar Haritası’nın listesine ulaşmak ve fikir almak için tıklayabilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x