Yükleniyor...

Kainat Güzeli Adayı Bitcoin Kostümüyle Sahne Aldı

El Salvador'un Kainat Güzeli yarışması adayı, Bitcoin (BTC) kostümüyle podyuma çıktı.

Kainat Guzeli Adayi Bitcoin Kostumuyle Sahne Aldi

El Salvador’un Kainat Güzeli yarışması adayı, Bitcoin (BTC) kostümüyle podyuma çıktı.

Ulusal Kostüm yarışması, Miss Universe (Kainat Güzeli) yarışmasının en çok beklenen bölümlerinden biri. Bu bölümde, her ülkeden adayların kültürlerini ve miraslarını yaratıcı bir şekilde sergilemelerine olanak tanınıyor. El Salvador da 2021 yılında Bitcoin’i yasal ödeme aracı olarak tanıyan ilk ülke olmasını farklı bir kostümle gözler önüne serdi.

El Salvador’un Kainat Güzeli Adayı Bitcoin Kostümü Giydi

El Salvador’un adayı Alejandra Guajardo, New Orleans’taki Kainat Güzeli ön elemelerinde, Bitcoin de dahil olmak üzere ülke tarihinden çeşitli para birimlerini tasvir eden kostümler giydi.

Guajardo’nun kostümü El Salvadorlu tasarımcı Francisco Guerrero tarafından hazırlandı. Kainat Güzeli yarışması için özel olarak tasarlanan kostüm, El Salvador’un finansal yapısının bugünkü durumuna gelişini temsil ediyor.

Yarışmaya dünyanın dört bir yanından yaklaşık 90 çarpıcı kadın katılıyor. 71’inci Miss Universe’ün ön etkinliği 11 Ocak 2023’te New Orleans’ta başladı. Miss Turkey 2022’de ikinci seçilen Aleyna Şirin de ülkemizi temsil etmek için Kainat Güzeli yarışmasında sahne alacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner