Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Kanadalı Kripto Para Borsası Stellar (XLM) Tabanlı Ödeme Ağını Satın Aldı

Kanadalı Kripto Para Borsası Stellar (XLM) Tabanlı Ödeme Ağını Satın Aldı

ABONE OL:google-news

Kanadalı kripto para borsası Coinsquare, Stellar (XLM) tabanlı ve komisyonsuz merkezi olmayan ödeme ağı StellarX’i satın aldığını duyurdu. Duyuruya göre, Bermuda merkezli StellarX, Coinsquare’e tam bağlı olarak faaliyet göstermeye devam edecek ve hizmetini Coinsquare’e uygun olarak işletmek ve genişletmek için yasal onay arayacak.

StellarX Yeniden Marklaştırılacak

Coinsquare’in Aralık 2018’deki özel Stellar cüzdanı BlockEQ’yu satın almasının ardından yeni satın alma büyük dikkat çekti. Şirketin, StellarX platformunu güvenli cüzdanı haline getirmek için yeniden markalaştırmak istediği bildiriliyor. BlockEQ’un kurucu ortağı Megha Bambra, StellarX’e liderlik edecek ve 2018’de ağ tarafından açıklanan ürün yol haritasını için çalıştırmaları sürdürecek.

İlk olarak Temmuz 2018’de ilan edilen StellarX, 28 Eylül 2018’de tam olarak faaliyete geçmişti. Şirket kendisini fiat rampası olarak konumlandırıyor, çünkü kullanıcıların doğrudan banka hesaplarından fiat para yatırmalarına izin veriyor. Ayrıca Euro, Çin yuanı, Hong Kong doları, İngiliz sterlini ve diğerleri de dahil olmak üzere bir dizi fiat para için kripto para birimlerini listeliyor.

Haberi hazırladığımız sırada XLM 1.5 milyar dolarlık toplam piyasa değeri ile dokuzuncu en büyük kripto para birimiydi. CoinMarketCap verilerine göre, kripto para birimi son 24 saatte yüzde 4,03 oranında fiyatını artırdı ve 0,07 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar