Yükleniyor...

Kanadalı Kripto Para Borsası Stellar (XLM) Tabanlı Ödeme Ağını Satın Aldı

Kanadalı kripto para borsası Coinsquare, Stellar (XLM) tabanlı ve komisyonsuz merkezi olmayan ödeme ağı StellarX'i satın aldığını duyurdu.

Stellar XLM StellarX

Kanadalı kripto para borsası Coinsquare, Stellar (XLM) tabanlı ve komisyonsuz merkezi olmayan ödeme ağı StellarX’i satın aldığını duyurdu. Duyuruya göre, Bermuda merkezli StellarX, Coinsquare’e tam bağlı olarak faaliyet göstermeye devam edecek ve hizmetini Coinsquare’e uygun olarak işletmek ve genişletmek için yasal onay arayacak.

StellarX Yeniden Marklaştırılacak

Coinsquare’in Aralık 2018’deki özel Stellar cüzdanı BlockEQ’yu satın almasının ardından yeni satın alma büyük dikkat çekti. Şirketin, StellarX platformunu güvenli cüzdanı haline getirmek için yeniden markalaştırmak istediği bildiriliyor. BlockEQ’un kurucu ortağı Megha Bambra, StellarX’e liderlik edecek ve 2018’de ağ tarafından açıklanan ürün yol haritasını için çalıştırmaları sürdürecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlk olarak Temmuz 2018’de ilan edilen StellarX, 28 Eylül 2018’de tam olarak faaliyete geçmişti. Şirket kendisini fiat rampası olarak konumlandırıyor, çünkü kullanıcıların doğrudan banka hesaplarından fiat para yatırmalarına izin veriyor. Ayrıca Euro, Çin yuanı, Hong Kong doları, İngiliz sterlini ve diğerleri de dahil olmak üzere bir dizi fiat para için kripto para birimlerini listeliyor.

Haberi hazırladığımız sırada XLM 1.5 milyar dolarlık toplam piyasa değeri ile dokuzuncu en büyük kripto para birimiydi. CoinMarketCap verilerine göre, kripto para birimi son 24 saatte yüzde 4,03 oranında fiyatını artırdı ve 0,07 dolar seviyesinde işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x