Yükleniyor...

Kanser Araştırmalarına Destek için DogeCoin

Şu ana kadar etkinliklerde ve hatta NASCAR'da yaptığı destekler ile dikkat çeken DogeCoin komünitesi, bu sefer de kanser araştırmaları için destek istenen bir topluluk haline geldi.

Kanser Araştırmalarına Destek için DogeCoin

Şu ana kadar etkinliklerde ve hatta NASCAR’da yaptığı destekler ile dikkat çeken DogeCoin komünitesi, bu sefer de kanser araştırmaları için destek istenen bir topluluk haline geldi.

Thecoinfront haberine göre, Harvard ve MIT’den bir grup araştırmacı, kanser araştırmalarına destek bulmak için DogeCoin komünitesi ile iletişim kurdular. Moleükler biyoloji dalında uzman Tim Peterson liderliğini yaptığı grup, kanserle tıbbî olarak savaşmak için bir çok inovatif metod üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Onarbor üzerinde bağış kampanyası başlatan gruba, şu ana kadar bir çok DogeCoin kullanıcısı destek verdi. Yukarıda bashettiğimiz üzere DogeCoin topluluğunun destek verdiği tek bağış kampanyası bu değil. Daha önce Sochi olimpiyatlarında Jamaican Bobsled takımına verdikleri desteği, Afrika’daki su kıtlığı için toplanan bağışlar izlemişti. En büyük yankıyı ise, NASCAR yarışçısı Josh Wise için toplanan bağış oluşturmuştu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x