Kasım ayında alınabilecek en iyi 5 altcoin • Coinkolik
Yükleniyor...

Kasım ayında alınabilecek en iyi 5 altcoin

Bitcoin mevcut piyasa ortamında bariz bir seçim olsa da, bir portföyü tek bir varlıkla sınırlamak asla iyi bir fikir değil.

kasim altcoin

Bitcoin mevcut piyasa ortamında bariz bir seçim olsa da, bir portföyü tek bir varlıkla sınırlamak asla iyi bir fikir değil. Deneyimsiz yatırımcıların yaptığı bir diğer yaygın hata da kendilerini yüksek sermayeli varlıklarla sınırlamak.

Gelişmiş kripto varlıkları piyasadaki düşüş trendini takip etme ve boğa koşusu sırasında değer kazanma eğilimindedir. Ancak genç varlıkların değişken fiyat hareketiyle eşleşemezler. Düşük piyasa değerleri ve büyüme için geniş alanları göz önüne alındığında, gelecek vaat eden yeni varlıklar, erken giren stratejik yatırımcılara genellikle yüzde 50 ila yüzde 5000 arasında değişen getiriler sağlar. Boğa piyasaları fiyat hareketlerini körükler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kasım ayında öngörülen boğa dönemi öncesinde en iyi şekilde konumlandırılmış, piyasa değeri yüksek ve gelişmekte olan beş altcoin’i sizler için derledik.

1. Polygon

Polygon’un MATIC‘i bu hafta en çok trend olan kripto para birimlerinden biri olarak son otuz gün içinde yüzde 21,62 değer kazandı.

Ancak bu, Polygon için ileriye dönük güçlü bir ivmenin yalnızca başlangıcı ve daha geniş piyasa ortamı bir araya gelirse 1 dolara doğru yol alabileceği öngörülüyor. Polygon son iki yılda değerinin yüzde 77,79’unu kaybetti. Yani token için bir fiyat düzeltmesinin zamanı çoktan geldi.

Kısa vadeli düşüş trendlerine rağmen 0,60 dolarlık yatay direnç alanını geri kazanan MATIC, trendi tersine çevirmeye başlıyor olabilir.

MATIC’in önündeki yolculuğu körükleyecek kilit faktörlerden biri, Ethereum ana ağında yayında olan POL token yükseltmesi. Lansmana katılan kapsamlı geliştirme ve topluluk katılımı, proje etrafında sosyal medya coşkusunu şimdiden ateşledi.

2. Pepe

Pepe’nin son token yakımı meme coin’i tabiri caizse “arşa” çıkardı. Meme coin yatırımcıları Meme Kombat gibi yeni alternatiflere yöneldikçe fiyat hareketleri de azalıyor. Fiyat önümüzdeki birkaç gün içinde daha da düşerken, yatırımcılar dip seviyeyi satın alma fırsatını değerlendirebilir.

Pepe, Kasım ayındaki boğa koşusunda bir meme coin çılgınlığı yaratma potansiyeline sahip olarak görülüyor ve potansiyel olarak fiyatı yüzde 50 ila yüzde 80 arasında kaydedileceği muhtemel.

3. Bitcoin Minetrix

Genç kripto kategorisine giren Bitcoin Minetrix (BTCMTX) şu anda mükemmel bir yatırım olarak lanse ediliyor. Bitcoin Cash gibi varlıkların izinden giden Bitcoin 2.0 coin umut vaat ediyor.

Projenin temel önermesi bulut madenciliğini basitleştirmek. Bunu, Bitcoin madencilik kredilerini tokenize ederek ve bunları stake etme yoluyla perakende yatırımcıların erişimine açarak başarıyor.

Kullanıcıların platformda cazip madencilik kredileri kazanmak için BTCMTX tokenlerini stake etmeleri yeterlidir. Madencilik kredileri, devredilemez ERC-20 token’ları olarak dağıtılır ve böylece yüksek güvenlik standartları korunur.

4. Solana

Solana Kasım ayında güçlü bir geri dönüşe hazırlanıyor. “Solana Incubator” adlı yeni bir proje, token’ın fiyat hareketine hitap edecek. Program, Solana blokzinciri üzerine inşa etmeyi amaçlayan projeler için kaynak yaratma, geliştirme, ağ oluşturma ve pazarlama desteği sunduğundan, ekosistem için bir oyun değiştirici olacaktır.

Projeler 30 Kasım’a kadar Solana Incubator’a başvurabilir. Seçilen projeler, geliştirme, pazarlama ve lansman aşamaları boyunca Solana Labs ekibi ve ortaklarından destek alacak.

5. Meme Kombat

Meme Kombat (MK), oynayarak kazanma özelliğine sahip yeni bir meme coin’dir. Meme Kombat Sezon 1’in, MK token’larının halka açık borsalarda piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bu, yapay zeka destekli sanal savaş arenasının ödeme ve ödül token’ı olarak hizmet veren token için boğa koşusunu ateşleyebilir.

Matt Whiteman başkanlığındaki doxxed ekibi, şeffaf bir yaklaşımla projeye güven aşılıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x