Yükleniyor...

Kazanç Üstüne Kazanç Sağlayan Analiste Göre Bu Altcoin Patlama Yapmayı Bekliyor

Bir takas yarışmasında birkaç bin doları 100.

kazanc ustune kazanc saglayan analiste gore bu altcoin patlama yapmayi bekliyor

Bir takas yarışmasında birkaç bin doları 100.000 dolara dönüştürmesiyle ünlenen bir kripto para trader’ı ve analisti, Ethereum’un yeni yılda Bitcoin’i geride bırakacağını söylüyor. SalsaTekila adıyla anılan anonim yatırımcı, 58.000 Twitter takipçisine en büyük ikinci kripto para olan Ethereum’un 2021 hazırlıklarının önemli bir bölümünü tamamladığını söylüyor.

“Rahatsız edici miktarda ETH’ye (spot) sahibim. Takas kazançları ile bugün tekrar daha fazlasını aldım. Önümüzdeki yıl Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğini düşünüyorum. Swing trading’i uzun süre sürdürebilmemin tek yolu bu: varlığa sahip olmak. Kaldıraçla asla başarılı olamazdım.”

https://twitter.com/SalsaTekila/status/1338271131862700034?s=20

Bitcoin (BTC) 20.000 Dolarlık Direnci Aşmaya Hazır Değil 

Trader, rallinin hemen gerçekleşmesini beklemediğini söylüyor. Gözünü lider kripto para biriminde tuttuğunu söyleyen trader, Bitcoin’in henüz 20.000 dolarlık direnci aşmaya hazır olmadığını düşünüyor.

“Şu anda BTC için yapacak çok şey göremiyorum. Hangi yönü seçtiği hakkında hiçbir fikrim yok…”

Trader, BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma yolunda gerçek bir dirençle karşılaşmadığını ve geri çekilmeler sırasında satın almayı planladığını söylüyor.

kazanc ustune kazanc saglayan analiste gore bu altcoin patlama yapmayi bekliyor


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x