Yükleniyor...

Kazancını Katlayan Analiste Göre Bu 10 Altcoin Patlama Yapabilir

12 saatten daha kısa bir sürede 40 kat kazanç elde eden tanınmış bir kripto para trader’ı ve analisti, mevcut portföyünü oluşturan altcoin’leri ortaya çıkardı.

kazancini katlayan analiste gore bu 10 altcoin patlama yapabilir

12 saatten daha kısa bir sürede 40 kat kazanç elde eden tanınmış bir kripto para trader’ı ve analisti, mevcut portföyünü oluşturan altcoin’leri ortaya çıkardı.

Crypto Messiah, 72.000 Twitter takipçisine Nsure Network’ün (Nsure) listesinin başında olduğunu söylüyor. CoinGecko’ya göre, merkeziyetsiz sigorta protokolü 13 Kasım’da 0.478 dolardan 11 Aralık’ta son 30 günün en yüksek seviyesi olan 1.1 dolara yükseldi.

Listesindeki iki numara, önemli bir direnci başarıyla desteğe dönüştürdükten sonra yükseliş sinyalleri gösterdiğini söylediği PowerPool (CVP). Yönetişim tokenları için bir lending platformu olan CVP, 12 Kasım’da 1.66 dolardan 11 Aralık’ta 7 günün en yüksek seviyesi 3.90 dolara yükseldi.

Üç numarada, Crypto Messiah’ın şu anda kendi menzilinde işlem gördüğünü belirttiği KeeperDAO (ROOK) var. Merkeziyetsiz finans (DeFi) projeleri için on-chain likidite sigortacısı, 20 Kasım’da tüm zamanların en düşük seviyesi olan 15.61 dolardan son 30 günün en yüksek seviyesi olan 226.93 dolara yükseldi.

Dördüncü sırada Akropolis (AKRO) yer alıyor. Kripto para analisti, AKRO’nun bir düzeltme hareketinden sonra güç belirtileri gösterdiğini vurguluyor. Merkeziyetsiz ve özerk topluluk ekonomileri oluşturmayı amaçlayan DeFi protokolü, 27 Kasım’da 0.00769 dolar seviyesinde işlem görürken 7 Aralık’ta son 30 günün en yüksek seviyesi olan 0.0147 dolara fırladı.

Beşinci sırada Basis Share (BAS) var. Kararlı kripto para birimi protokolü Basis tarafından desteklenen kripto para, 2 Aralık’ta 98.11 dolarken 4 Aralık’ta 461.23 dolara çıktı.

Crypto Messiah’ın listesindeki bir sonraki varlık Meta (MTA). Trader, MTA’nın daha uzun zaman dilimi perspektifinden bir taban oluşturmaya başladığını belirtti. Lending ve takasla birlikte stabilcoinleri konsolide etmeyi amaçlayan mStable’ın protokol tokenı, 15 Kasım’da 30 günlük en yüksek olan seviyesi olan 1.72 dolardan 1.10 dolara düştü.

Yedi numarada, şu anda güçlü bir boğa koşusu içinde olan hakka.finance (HAKKA) var. Çok çeşitli DeFi ürünleri sunan platform, 13 Kasım’da 0.039 dolardan 11 Aralık’ta 30 günün en yüksek seviyesi 0.097 Dolara yükseldi.

Crypto Messiah’ın listesinde sekizinci sırada, önceki bir direnci desteğe dönüştürmeyi başaran xDai Stake (STAKE) yer alıyor. XDai Chain’in ödeme katmanını güvence altına almak için tasarlanan token, 7 Aralık’ta 30 günün en yüksek seviyesi olan 14.99 dolara ulaşırken, 12 Aralık’ta 10.06 dolara düştü.

Crypto Messiah’ın listesinin sonuncusu ise Badger DAO (BADGER). Trader, DeFi’de Bitcoin kullanımını hızlandırmak için ürün ve altyapı oluşturmaya odaklanan projenin son derece güçlü olduğunu vurguluyor. BADGER şu anda 8.82 dolar civarında işlem görüyor.

Son zamanlarda, Crypto Messiah takipçilerine 2020’de yaptığı en iyi işlemi açıkladı. Trader, deflasyonist kripto varlığı Antiample’ye (XAMP) yaptığı yatırımın 12 saatten daha kısa bir sürede 40 kat kazanç getirdiğini söylüyor. Trader ayrıca, hızla değişebileceği için portföyüne bağlı kalmadığını da vurguluyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner