Yükleniyor...

Kıdemli Analist Mati Greenspan’a Göre Büyük Sıçrama Yapacak 3 Kripto Para!

eToro'nun kıdemli piyasa analisti Mati Greenspan, kripto para piyasasında boy gösteren başarılı kripto para analistlerinden biri.

2019 Büyük Sıçrama Yapacak 3 Kripto Para

eToro’nun kıdemli piyasa analisti Mati Greenspan, kripto para piyasasında boy gösteren başarılı kripto para analistlerinden biri. Greenspan, Twitter’daki bir takipçisinden gelen soruya cevap verirken şu anda ilgisini çeken üç kripto para birimini açıkladı.

Mati Greenspan’ın şu an için büyük potansiyele sahip olduğunu düşündüğü ve uzun vadede yatırım yapılabilecek kripto paraların Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) ve Binance Coin (BNB) olduğunu söyledi. Bununla birlikte analist verdiği cevapta bunun bir yatırım tavsiyesi olmadığını belirtirken, söz konusu kripto paralara dönük görüşlerinin zamanla farklılaşabileceğinin altını çizdi.

Mati Greenspan’ın da değindiği gibi birçok analist ve uzman Bitcoin’i uzun vadede büyük getiri sağlayacak bir kripto para birimi olarak görüyorlar. Ağa bağlı metrikler rekor kırmaya devam ederken, ağın bilgi işlem gücü hızla yükseliyor ve 90 milyon tera hash’a yaklaşmış durumda. Bu, metrik Bitcoin’in piyasadaki en güvenli Blockchain projesi olduğunun somut bir göstergesi. Birçok uzman ve analist Bitcoin’de ciddi bir yükselişin yaşanmasını bekliyor. Öte yandan en büyük kripto para birimi yılın başından bu yana yüzde 170 değer kazanmış durumda. Mati Greenspan’ın portföyündeki Bitcoin yüzdesi ise 5,86.

“Gümüş Bitcoin” olarak görülen Litecoin, Greenspan’ın favoriler listesindeki en dikkat çekici kripto para olarak göze çarpıyor. Çünkü geçtiğimiz ay Litecoin Vakfı’na Telegram sohbeti Reddit aracılığıyla sızdırılmıştı, geliştiricilerin protokole olan ilgilerini kaybettiği ve çok az ilerleme kaydedildiği yönünde beyanlar yer alıyordu. Litecoin Vakfı konuya ilişkin yorum yapmaktan kaçınırken, Mati Greenspan, ikinci tercih olarak neden LTC’yi seçtiğini şu sözlerle açıkladı:

“Harika bir marka ismi ve tanınma özelliği var. Litecoin güçlü bir toğluluğa sahip ve bu değere dönüşür.”

Ağustos ayında gerçekleşen yarılanma etkinliğinin de etkisi ile Litecoin yılın başından bu yana yüzde 120 değer kazandı. Analistin portföyündenki Litecoin yüzdesi 3,57.

Mati Greenspan’ın favori listesinin üçüncü sırasında ise kripto para borsası Binance’ın kripto para birimi Binance Coin yer alıyor. Kripto para borsasının egemenliği ile 2019’da Binance Coin fiyatı fırladı ve kripto para biriminin kullanımı her geçen gün genişliyor. Mati Greenspan’ın yatırım portföyündeki Binance Coin yüzdesi ise 1,01.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x