Yükleniyor...

Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Tahminleri: Boğa Koşusundan Önce BTC 5.500 Dolara Gerileyebilir

Yatırımcılar kısa vadeli Bitcoin fiyat tahminlerini paylaşarak BTC'nin boğa koşusundan önce değer kaybedeceğine inanıyorlar.

BTC 5.500 dolar

Yatırımcılar kısa vadeli Bitcoin fiyat tahminlerini paylaşarak BTC’nin boğa koşusundan önce değer kaybedeceğine inanıyorlar.

Bitcoin Fiyatı Düşüş Eğiliminde

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yazım zamanında, Bitcoin 6.275 dolar seviyesinde işlem görüyor ve son yirmi dört saat içinde hafif bir düşüş gösteriyor. Bugünün erken saatlerinde BTC fiyatı 6.410 dolar seviyesine yükseldi. Ancak, lider kripto para birimi 6.900 dolar seviyesini geçinceye kadar trader’lar düşüş eğiliminin devam edeceğini düşünüyor.

Analist PlanB, kırk iki gün içinde beklenen Bitcoin yarılanması hakkında bir tweet attı ve BTC madencileri ve Bitcoin arzı hakkında öngörülerini paylaştı. Peter Schiff hakkındaki yorum dizisindeki bir soruyu cevaplarken PlanB, altın böceği olarak bilinen Peter Schiff’in ‘hayal gücü ve teknoloji geçmişinden yoksun’ olduğunu belirtti. Analiste göre, bu düz bakış Schiff’in, Bitcoin’in sınırlı arzını takdir etmesini engelliyor.

Bununla birlikte, Fed Reserve tarafından yapılan son nakit arzının, bazı kripto sevenler için Bitcoin varlığını daha çok değerli hale getiriyor.

Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Tahmini

Kripto para analisti George, Bitcoin’in mevcut fiyat seviyesinin üzerine çıkmadan önce azalacağına inanıyor. Analist, düşüşün ilk hedefinin 5.500 dolar olacağını belirtti ve Bitcoin’in daha sonra bir boğa koşusuna başlayabileceğini söyledi.

https://twitter.com/George1Trader/status/1245272365396877312?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1245272365396877312&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Fbitcoin-btc-price-targets-5500-before-bullish-reversal

Başka bir popüler kripto para analist olan Crypto Michaël, kısa vadede Bitcoin’in 6.000 doların altına düşeceğine inanıyor. Analist CME açığı kapatıldığını ve BTC’nin 6.600 dolar seviyesinde reddedildiğini söyledi. Bu sebeple BTC fiyatında daha fazla düşüşün olacağını söyleyen analist, uzun vadede Bitcoin’in yükseleceğini belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x