Yükleniyor...

Kız Arkadaşını Öldüren Ünlü Bitcoin Yatırımcısı Tutuklandı

Daily Mail'in haberine göre, tanınmış Bitcoin yatırımcısı ve Kaliforniyalı Troy Woody Jr.

Bitcoin Suçlusu

Daily Mail’in haberine göre, tanınmış Bitcoin yatırımcısı ve Kaliforniyalı Troy Woody Jr., Tomi Michelle Masters cinayetinde Brooklyn’li Mir Islam ile birlikte tutuklandı. İkili, Tomi’yi boğarak öldürdü ve cesedi bir kutuya koyarak Manila’daki Pasig Nehri’ne attı. İkilinin yakalanmadan önce Uber benzeri Asyalı taksi servisi Grab ile bir araç çağırdıkları ve araca büyük bir kutu yükledikleri kamera kayıtlarına yansıdı.

İkilinin şüpheli davranışlarından şüphelenen taksi şoförünü polisi aramasıyla ortaya çıkan kan dondurucu olay sonrası Troy Woody Jr. ve Mir Islam cesedi nehre attıklarını itiraf etti. Polis ekiplerinin nehirde yaptıkları arama sonrası ceset bulundu. Polis, Tomi’nin ölüm nedeninin boğulma olduğunu açıkladı. Troy ve Tomi, Filipinler’den Kaliforniya’ya taşındıktan sonra Manila’daki bir daireyi paylaşıyorlardı. Arkadaşlarına göre, Tomi ve Troy bu ayın başlarında kavga ettiler ve bu kavga Tomi’nin Indiana’ya geri dönme arzusundan kaynaklanıyordu.

ERKEN DÖNEM KRİPTO PARA YATIRIMCISI

Tutuklanmalarından sonra Troy Woody Jr. ve Mir Islam’ın Luxr LLC olarak bilinen Delaware kayıtlı bir kripto para birimi ticaret şirketinin baş yetkilileri oldukları belirlendi. Troy’un Twitter’da 17.000’den fazla takipçisinin olduğu ve profilinde “Early Crypto Investor” yazıyor. Ayrıca Troy’un 190.000’den fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabındaki fotoğraflardan cinayetten önce oldukça lüks bir yaşam sürdürdüğü net bir şekilde görülüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner