Yükleniyor...

Köklü Kripto Para Borsası Ethereum’u (ETH) Delist Etme Kararı Aldı!

İngiltere'nin en eski ve en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinfloor, Ethereum'u (ETH) delist etme kararı aldı.

Ethereum ETH Delist

İngiltere’nin en eski ve en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinfloor, Ethereum’u (ETH) delist etme kararı aldı. CoinDesk’in haberine göre borsa, ggüncellemelerin (hard fork’lar) neden olduğu belirsizlikten ve Ethereum için ağır teknik desteğe olan ihtiyaçtan dolayı aldı bu yönde karar aldı. 3 Ocak 2020’den itibaren kripto para borsasında yalnızca Bitcoin (BTC) listeleniyor olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinfloor, daha önce de Bitcoin Cash’i (BCH) delist ederken benzer nedenleri sıralamıştı. Borsanın kurucusu ve CEO’su Obi Nwosu, Ethereum’daki güncellemenin tamamlanmasının yılları bulabileceğini, planlanan güncellemelerle uğraşmanın işlem hacimlerinde küçük bir artışa değmeyeceği görüşünde. Borsa şimdi Bitcoin’e dayalı yeni ürünler geliştirmeye odaklanacak.

2013 yılında kurulan Coinfloor’da son 24 saatte yaklaşık 2 milyon dolarlık Bitcoin alım satımı gerçekleştirilirken, Ethereum’un (ETH) işlem hacmi 20 bin dolarla sınırlı kaldı.

Coinfloor’un aldığı karar, kripto para projesinin çapı her ne olursa olsun, yaşanan problemleri ve teknik geliştirmeleri takip edecek yeterli uzmanlara sahip kişileri istihdam etmenin ne kadar önemli olduğunu ortaya koyuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x