Yükleniyor...

Korku Gitti Açgözlülük Geldi: Bitcoin (BTC) Tüm Olumsuzluklardan Kurtuldu

Bitcoin (BTC) rallisine başladı ve piyasa FOMO hissinin belirmesine bağlı olarak yükseldi.

Korku Gitti Açgözlülük Geldi Bitcoin BTC Tüm Olumsuzluklardan Kurtuldu

Bitcoin (BTC) rallisine başladı ve piyasa FOMO hissinin belirmesine bağlı olarak yükseldi. Messari’nin verileri, bunun temelsiz olmayabileceğini gösteriyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin’in (BTC) son yedi gündeki %17’lik artışı, küresel kripto para topluluğuna ilham verdi ve piyasa korkusunu piyasa açgözlülüğüne dönüştürdü. Ayrıca, kripto kralı en kanlı katliamından tamamen kurtuldu.

Bitcoin (BTC) Kayıpları Sildi

Messari, zincir üstü analitik araçlardan elde edilen verilere göre, Bitcoin (BTC) fiyatı Şubat ve Mart satışlarından önceki seviyelere kıyasla tekrar yükseldi. Bununla birlikte, 2020’nin ilk çeyreğinde çok sayıda acı verici olayının neden olduğu tüm kayıpları azaltmayı başardı.

Verilere göre, Bitcoin (BTC) hem Kara Perşembe dramatik düşüşünü hem de PlusToken ponzi satışını sildi. Hatta, büyük borsalarda 15 dakika boyunca beş haneli bölgeye bile geçti, ancak ayılar tarafından hızla reddedildi.

Bu nedenle, 19 Şubat 2020’yi baz alırsak, devam eden piyasa çöküşünün temel noktası olarak Bitcoin (BTC) fiyatı %3,1 yükseldi ve bu da tüm dünyada piyasaların altüst olduğu düşünüldüğünde görülmemiş derecede iyi.

Tecrübeli Trader ve analist Willy Woo’ya göre, Bitcoin (BTC) sadece fiyat performansı açısından değil, aynı zamanda balina birikiminde de tüm kayıpları azalttı.