Yükleniyor...

Koronavirüs Tehlikesi Altında Sıçrama Yapması Beklenen 3 Altcoin

Dünya küresel ekonomik krizin ortasındayken kripto para yatırımcılarının aradığı şey zamanın testine dayanabilecek dijital varlıklardır.

Koronavirüs Tehlikesi Altında Patlaması Beklenen 3 Altcoin

Dünya küresel ekonomik krizin ortasındayken kripto para yatırımcılarının aradığı şey zamanın testine dayanabilecek dijital varlıklardır. Mevcut COVID-19 salgını, panik nedeni ile büyük piyasa fiyatlarını olumsuz etkiledi ve yatırımcıların kripto varlıklarını nakitle değiştirmelerine neden oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ancak Mart ayında yaşanan büyük tasfiye nedeniyle yatırımcılar piyasanın gerçekten iyileşip iyileşmediğini merak ediyor. Kripto para piyasasının tehlikeyi atlattığını söylemek tam olarak doğru olmaz ancak, doğru altcoin seçimi ile başarılı bir HODLing sizi tüm risklerden koruyabilir. İşte içinde bulunduğumuz kriz döneminde portföyünüze ekleyebileceğiniz üç altcoin.

Ethereum (ETH)

Ethereum (ETH) hala en iyi kripto para birimlerinden biridir ve piyasa değeri açısından en iyisidir. Her ne kadar birçok altcoin, Bitcoin Şubat ayında toplanırken değer kaybetse de, Ethereum 2020’de yeni yüksek seviyelere çıkabildi. ETH, şu anda yüksek talep görüyor ve düşük tedariki ile bir sonraki boğa koşusunda birçok kazanç elde edebilir.

EOS (EOS)

EOS yüksek potansiyelini yıl içinde sürdüren sayılı altcoin’lerden biri. Her listede umut verici bir altcoin gibi görünüyor. Amazon ve Uber gibi büyük oyuncular Blockchain’e taşınırsa EOS’un odak noktası olacağı bildiriliyor.

Binance Coin (BNB)

Binance Coin çoğu uzman tarafından ölçülemez bir dijital para birimi olarak işaretlenmiştir. Binance Borsası, piyasada daha uygun fiyatlar sunan en iyi kripto para birimi borsalarından biri olduğundan, BNB’nin muazzam büyüme potansiyeli bulunuyor

Kripto para birimleri yüksek spekülatif varlıklar olarak sınıflandırılır ve bu nedenle yatırımcılar herhangi bir madeni paraya yatırım yapmadan önce daha fazla araştırma yapmalıdır. Bununla birlikte, yeni pandemi vakalarının Asya’da büyük ölçüde azalmasıyla, Asya kıtası kripto topluluğunun büyük bir bölümünü omuzlayarak yatırımcılara bir tür umut getiriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x