Yükleniyor...

Kraken, Cardano (ADA) Staking’i Başlattı

Jesse Powell tarafından öncülük edilen ve ortak kurulan ABD merkezli Kraken borsası, CoinMarketCap'te yedinci sırada yer alan Cardano blokzincirinin yerel token’ı ADA için staking’i başlattığını duyurdu.

kraken cardano ada stakingi baslatti

Jesse Powell tarafından öncülük edilen ve ortak kurulan ABD merkezli Kraken borsası, CoinMarketCap’te yedinci sırada yer alan Cardano blokzincirinin yerel token’ı ADA için staking’i başlattığını duyurdu. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ADA staking lansmanı 4 Mayıs’ta Kraken’ın resmi Twitter hesabı üzerinden duyuruldu. Tweet’e göre, yıllık staking ödülleri %4 ila %6 oranında olacak.

ADA, Kraken borsasında 2018 sonbaharında listelenmişti. 

3 Yıllık Zirveyi Geride Bırak

Bu yıl, Bitcoin 20.000 dolar seviyesinin üzerine çıkarak 2017’nin tüm zamanlarının en yüksek seviyesini aştığında, ADA Ocak 2020’den beri işlem gördüğü 0.17 dolar seviyesinden yükselmeye başladı. Bundan önce ADA, 3 Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1 dolara ulaşmasının ardından 0.04 dolar aralığında işlem görüyordu. 

ADA 3 Mart’ta, 2018’deki tarihi zirvesini aşarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.25 dolara ulaşmayı başardı.

14 Nisan’da bu zirveyi de geride bırakarak, 1.55 dolar seviyesine kadar yükseldi. Yayın saati itibariyle ADA, 1.39 dolar seviyesinden işlem görüyor. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x