Yükleniyor...

Kraken, Ethereum’un (ETH) 700 Dolara Düşmesinden Etkilenen Kullanıcılara Geri Ödeme Yapacak

Önde gelen kripto para borsası Kraken, Ethereum’un (ETH) 700 dolara düşmesi ile ağır kayıplara uğrayan kullanıcılara geri ödeme yapacak.

kraken ethereumun eth 700 dolara dusmesinden etkilenen kullanicilara geri odeme yapacak

Önde gelen kripto para borsası Kraken, Ethereum’un (ETH) 700 dolara düşmesi ile ağır kayıplara uğrayan kullanıcılara geri ödeme yapacak.

Kraken’da Ethereum (ETH) fiyatı, 22 Şubat’taki fiyat hareketliliği sırasında 700 dolara düşerek mevcut fiyatının oldukça altında işlem görmüştü. Borsa, sorunu araştırdı ve işlemleri işleyen motorun doğru çalıştığını tespit etti. CEO Jesse Powell, sorunun aşırı satıştan kaynaklandığını Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Ayrıca kullanıcılara, risklerini anlamadıkları takdirde aşırı kaldıraçlı işlemlerden uzak durmalarını tavsiye etti.

New Money Review’ın bir haberine göre Kraken, bu sorundan etkilenen müşterilerine %5 ila %50 arasında değişen oranlarda geri ödeme yapmayı planlıyor. 26 Şubat’taki bir bilgiselinde Powell, borsanın “müşterilere yardımcı olmak için eli cebine attığını” söyledi.

Powell ayrıca Kraken’ın müşterilerine yardım etmek için elinden geleni yapacağını ancak “mantıksız talepleri karşılamak için de aşırı çaba sarf etmeyeceğini” belirtti.

Konu hakkında detaylı bilgi için “Ethereum (ETH) Kraken’de 700 Dolara Kadar Geriledi!” başlıklı haberimizi okuyabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner