Yükleniyor...

Kraken, Kendi Bankasını Kurmak için Adım Atıyor

Kraken'in yetkilisi Marco Santori, Kraken'in zorlu şartlara rağmen kendi bankasını kurmaya kararlı olduğunu bildirdi.

kraken

Kraken’in yetkilisi Marco Santori, Kraken‘in zorlu şartlara rağmen kendi bankasını kurmaya kararlı olduğunu bildirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler kripto para borsası olan Kraken‘in yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre, şartların zorlu olmasına rağmen banka kurma planlarının devam ettiği açıklandı. Kraken‘in baş hukuk yetkilisi Santori, bir podcast’te “Kraken, zorlu düzenleyici süreçlere rağmen, kendi bankasını kurma yolunda devam edecek.” şeklinde ifadelerde bulundu.

Kraken Yetkilisi, Banka Planları Hakkında Konuştu

db0ip7zd23b50.cloudfront

Santori, piyasanın zorlu süreçten geçmesine rağmen Kraken’in bankacılığa yönelik çalışmalarının devam edeceğin bildirmişti. Ayrıca ifadelerinde devam eden Santroi, “Kraken Bank, yakın zamanda faaliyete geçmek için emin adımlarla ilerliyor.” dedi. Özellikle de zorlu geçen sürecin üstünde duran Santorin, Kraken Bank için istikrarlı şekilde çalışmaların sürdürüldüğünü bildirdi.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Kraken arasında devam eden gerginliği hedef alarak konuşan yetkili, bu tarz sorunların ve zorlu süreçlerin, Kraken Bank faaliyetlerine engel olamayacağını ifadelerine ekledi. Kripto yatırımcılarına güvenli söylemlerde bulunan Santori, geçmiş süreçte yaşanan olumsuz durumların Kraken Bank çalışmalarına zarar vermeyeceğini vurguladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x