Yükleniyor...

Kraken, Williams Racing ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Popüler kripto borsalarından olan Kraken, yayınladığı duyuru ile Williams Racing ile Formula 1 sponsorluk anlaşması imzaladığını belirtti.

kraken

Popüler kripto borsalarından olan Kraken, yayınladığı duyuru ile Williams Racing ile Formula 1 sponsorluk anlaşması imzaladığını belirtti.

Formula1 takımlarının kripto endüstrisine olan ilgisi devam ediyor. Geçtiğimiz dönemlerde birçok Formula 1 takımının kripto ekosisteminde yer edindiğini görmüştük. Günümüzde de devam eden sponsorluk anlaşmaları, Kraken ve Williams Racing’in hamlesiyle giderek alevlendi. Kraken yayınladığı bildiri ile Formula1 takımlarından Williams Racing ile bir yıllık bir anlaşmaya imza attı.

anlasma ile ilgili ayetler 189053

2023 Yılının İlk Formula1 Anlaşması, Kraken’den Geldi!

28 Mart tarihinde sponsorluk duyurusunu yapan Kraken, Williams Racing F1 takımıyla ortaklığını bildirmişti. Gerçekleşen bu hamle, bu yıl içersinde Formula 1 sektöründe yeni bir anlaşma imzlayan ilk popüler kripto borsası oldu. Anlaşma sadece Williams yarış arabalarına Kraken’in yapıştırılması değil, aynı zamanda da markalı takım ürünlerini ve topluluğun bir araya gelmesi adına NFT‘ler de içerecek.

Yapılan sponsorluk anlaşmasıyla ilgili yetkili kişilerden yorumlar geldi. Williams Racing ticari direktörü James Bower, “Taraftarlarımıza son teknoloji kripto ve Web3 deneyimleri sunmak için ortaklığa başlamaktan ve aynı zamanda Kraken’in ağımız ve etkinliklerimiz aracılığıyla yeni kurumsal müşterilere ve işletmelere ulaşmasını sağlamaktan heyecan duyuyoruz” dedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x