Yükleniyor...

Kresus, Daha Fazla Kullanıcıyı Web3’e Çekmek İstiyor

Bir Web3 uygulaması olan Kresus, daha fazla kullanıcıyı Web3'e çekmenin peşinde.

Web3 icin Yapilan Girisimlerin Sayisi Artiyor

Bir Web3 uygulaması olan Kresus, daha fazla kullanıcıyı Web3‘e çekmenin peşinde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şirket kullanıcıları NFT ve diğer Web3 ürünlerine ulaştırmak için çalışmalar yapıyor. Şirket SuperApp’ine bu konu için ek özellikler ekliyor.

Kresus, SuperApp’ini Desteklemek İçin 25 Milyon Dolar Topladı

Web3 uygulama geliştiricisi Kresus, SuperApp’in gelişimini desteklemek için 25 milyon dolarlık bir finansman turunu kapattı ve potansiyel olarak dijital varlıkların daha geniş tüketici kabulüne kapı açtı.

A Serisi finansman turu, JetBlue Ventures, Craft Ventures, Franklin Templeton, Marc Benioff ve Cameron ve Tyler Winklevoss’un ek katılımıyla Liberty City Ventures tarafından yönetildi. Kresus, sermayenin ürün geliştirmeye ve işe almaya gideceğini açıkladı.

NiftyApes Guclu Isimlerden 4.2 Milyon Dolarlik Fon Topladi

Kresus şu anda kripto kullanıcılarının NFT’ler gibi dijital ürünler alıp satmalarına, finansal hizmetlere erişmelerine ve internet etkinlikleri için evrensel bir kimlik oluşturmalarına olanak tanıyan bir Web3 platformu olan SuperApp’i geliştiriyor.

Şirket, yakında çıkacak olan uygulamasının, kullanıcıların Blockchain teknolojisi tarafından desteklenen internetin gelecekteki halini ifade ettiğine inanılan ancak henüz belirsiz bir kavram olan Web3’e olan boşluğu doldurmasına yardımcı olacağını söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x