Yükleniyor...

Kripto Analiz Firması: Üç Altcoin İçin Boğa Koşusu Yeni Başladı

Kripto analiz platformu Blockroots'a göre, Augur (REP), NOIA ve FIO Protokolü (FIO), son zamanlarda önemli kazanımlar görmesine rağmen boğa koşuları henüz bitmedi.

Kripto Analiz Platformu Üç Altcoin İçin Boğa Koşusunun Yeni Başladığını Söyledi

Kripto analiz platformu Blockroots’a göre, Augur (REP), NOIA ve FIO Protokolü (FIO), son zamanlarda önemli kazanımlar görmesine rağmen boğa koşuları henüz bitmedi.

Augur (REP) MainNet’i Yaklaşıyor

Ethereum destekli bir tahmin platformu olan Augur (REP) Pazar gününden bu yana yaklaşık %24 artış gösterdi ve yazım sırasında 23 dolardan işlem görüyor. Blockroots, REP’nin yakında 30 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Genel olarak, Blockroots, Augur’un önümüzdeki hafta (28 Temmuz) gerçekleşecek olan ikinci versiyonunu piyasaya sürdükten sonra uzun vadede %40 ila 50 kazanç sağlamsını umuyor.

NOIA ve Ortaklıkları

Halka açık bir internet yazılımı çözümü olan NOIA Network,%65’in üzerinde bir yükseliş yaşadı ve yazım sırasında yaklaşık 0,073 dolardan işlem görmektedir. Blockroots, NOIA’nın “çok sayıda açıklanmayan ortaklığının” olduğunu söylüyor:

“NOIA yanıyor ve bu eğilim çizgisi yükselmeye devam ettikçe her dalış satın alındı, çok yakında NOIA fiyat keşfinde olacak ve NOIA’nın altı ay gibi uzun vadeli bir yatırımda çok karlı olacağını düşünüyoruz.

FIO, 2X Yapabilir

Blockchain ekosistemi için merkezi olmayan bir kullanılabilirlik katmanı olan FIO Protokolü yalnızca iki hafta önce listelenmiştir. %36 kazanç gören kripto para birimi, şu anda yaklaşık 0,174 dolardan işlem görüyor. Blockroots, 2x’e kadar gidebileceğini düşünüyor.

“İnsanlar FIO’yu bir pump ve dump olarak adlandırarak alay etti. Ancak, FIO’da büyük yatırımcının Binance olduğunu bilmiyorlardı…

Binance ile bağlantısıyla 2 kat yapabileceğine inandığımız için FIO’ya daha uzun süre bağlı kalmayı planlıyoruz. Bitmax, FIO işlemi yapan tek borsa ve kesinlikle bu altcoin için oyun gözüküyor. Binance kapılarını yakın zamanda açacak. Ancak stop limit emirleri koymayı unutmayın.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner