Yükleniyor...

Kripto Araştırma Firması Yeni Raporunu Yayınladı: “Bitcoin (BTC) %100’den Fazla Artacak”

Son 12 saat içinde, Bitcoin (BTC) geri döndü ve kararlı bir şekilde 8.

Kripto Araştırma Firması Yeni Raporunu Yayınladı “Bitcoin BTC 100’den Fazla Artacak”

Son 12 saat içinde, Bitcoin (BTC) geri döndü ve kararlı bir şekilde 8.000 doları geri aldı. Bu son adım göz önüne alındığında, temel olaylarla birlikte analistler kripto para piyasalarında oldukça iyimser olmaya başladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Aslında, önde gelen piyasa araştırma firmalarından biri, lider kripto para biriminin 2020 sonuna kadar %100’den fazla değer kazanabileceğini ileri sürdü.

Bitcoin (BTC) Neden 2020’de %100’den Fazla Değer Kazanacak

New York merkezli bir üst pazar stratejisi ve sektör araştırma şirketi olan Fundstrat Global Advisors, kısa bir süre önce müşterilerine Crypto Outlook 2020’yi tanıttı. Raporun tamamı yalnızca şirketin müşterileri tarafından görülebilirken, şirketin yetkililerinden kripto boğası olan Thomas Lee, raporun bir kısmını Twitter’da yayınladı.

Atılan tweet’le, Fundstrat’ın Bitcoin’in 2020’de olumlu faktörlerin bir araya gelmesi nedeniyle %100’ün üzerinde kazanma ihtimaline sahip olduğuna inandığı ortaya çıktı. Firma, BTC için yükseliş tezini desteklemek için üç temel faktörü ele aldı:

Halving (Yarılanma)

Kripto para araştırma şirketi, ilk olarak Bitcoin yarılanmasına baktı. Lider kripto para biriminin enflasyon oranında %50’lik bir düşüş yaşayacağı etkinlik bu yıl gerçekleşecek. Araştırma şirketi, kripto para analisti PlanB tarafından oluşturulan fiyatlandırma modelinin belirttiği gibi, BTC’nin gerçeğe uygun değerinin Mayıs 2020’de yarılanma sonrası 50.000 dolara ulaşabileceğine inanıyor.

Jeopolitik Olaylar

Fundstrat, jeopolitik riskin Bitcoin için bir nimet olabileceğini belirtti. ABD ve Çin, ABD ve İran ve diğer anlaşmazlıklar arasında devam eden çatışmalar, BTC’yi, bu zor zamanlarda bağımsız bir değer deposu olarak yükseltmeye başlayabilir.

Yetkin Kişilerin Bitcoin Bakışı

Son olarak, firma 2020 ABD seçimlerine baktı. Andrew Yang gibi kripto para dostu olan birkaç adayın olmasının benimsenmeyi hızlandıracağı düşünülüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x