Yükleniyor...

Kripto Ayı Piyasası Geçerken Metacade Öne Çıkıyor (Sponsorlu)

2021'in sonlarında yaşanan kripto boğa piyasasının ardından, 2022 yılı yatırımcılar için oldukça zorlu geçti ve kripto ayı piyasası koşulları yılın başlarında etkisini göstererek 2023'e kadar devam etti.

metacade sponsorlu

2021’in sonlarında yaşanan kripto boğa piyasasının ardından, 2022 yılı yatırımcılar için oldukça zorlu geçti ve kripto ayı piyasası koşulları yılın başlarında etkisini göstererek 2023’e kadar devam etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Piyasalar büyük kripto şirketlerinin çöküşünün etkisini atlatmaya çalışırken para birimleri büyük miktarlarda değer kaybetti. Luna ve FTX gibi olaylar, giderek kötüleşen küresel ekonomik koşullarla birleşerek ortaya karamsar bir görünüm çıkardı.

Ufukta daha iyi haberler var gibi görünüyor; kripto ayı piyasasının bir sonraki Bitcoin yarılanma olayından önce sona ermesi bekleniyor. Bu da 2025 yılına kadar kripto boğa piyasası durumunu beraberinde getirebilir. Kripto fiyatları şu anda son derece düşük seviyelerde olduğundan, uzun vadeli yatırımcılar mükemmel bir fırsat yakalama şansına sahip. Bir sonraki kripto boğa piyasasına yönelik potansiyel taşıyan projelerden biri de yepyeni blockchain oyun platformu Metacade olabilir.

Metacade Nedir?

Metacade, küresel oyun meraklıları için metaverse’in en kapsamlı “kazanmak için oyna” (P2E:Pay-to-earn) oyunlarını oluşturmayı amaçlayan yeni bir GameFi topluluğudur. Platform, benzer düşüncelere sahip oyun tutkunlarının birbirleriyle tanışmaları, sevdikleri bir şeyi yaparken katkıda bulunabilecekleri ve beraber pasif gelir elde edebilecekleri bir grup oluşturmaları için bir ortam sunacak.

Whitepaper‘da yer alan önemli ve gerçekçi yol haritası, arkadaşlarıyla takılmak isteyen sıradan oyunculardan çevrimiçi turnuvalara katılmak ve dünya şampiyonu olmak isteyen deneyimli oyun severlere kadar geniş bir kitleye hitap etmeyi amaçlıyor. Kripto ödülleri, görevleri tamamlama, liderlik sıralamasının üst sıralarına tırmanma ve hatta bire bir düellolarda rakiplerini yenme konusunda katkıda bulunan tüm topluluk üyelerine sunulacak.

Diğer birçok GameFi platformunun aksine, kazanç potansiyeli yalnızca tek bir başlık veya P2E yeteneği ile sınırlı değil. Metacade, topluluk üyelerine üç ek program aracılığıyla kripto ödülleri kazanma fırsatı sunuyor. Bunlar Create2Earn (Kazanmak için oluştur), Compete2Earn (Kazanmak için yarış) ve Work2Earn’dir (Kazanmak için çalış). Her uygulama, üyelerin daha geniş Metacade topluluğu ile etkileşime girmesini ve buna göre ödüller kazanmasını sağlıyor.

Nasıl Çalışır?

Yerel MCADE coini, tüm Metacade girişiminin temelini oluşturmaktadır. Gelir, hem iç hem de dış kaynaklardan çeşitli planlar aracılığıyla elde edilir. Topluluk üyeleri, çevrimiçi turnuvalara ve düzenli ödül çekilişlerine katılmak için Compete2Earn programının bir parçası olarak MCADE tokenlerini kullanabilir. Token sahipleri, Metacade platformunun desteklenmesine yardımcı olmanın yanı sıra, önemli ödüller kazanma potansiyeline de sahiptir.

Platformda reklâm alanı satarak, oyun şirketlerinden Metacade’de oyun yayınlamaları için ücret alarak ve 2024 yılının birinci çeyreğinden itibaren Web3 şirketlerinin Work2Earn programının bir parçası olarak Metacade’in iş ilân panosunda ücret karşılığında iş ilanı yayınlamasına izin vererek harici fon kaynakları oluşturulacaktır.

Kullanıcıların yararlanabileceği son kazanç yolu, tüm kullanıcıları yararlı topluluk içeriği oluşturdukları için ödüllendiren Create2Earn’dir. Metacade’in ekosistemine fayda sağlayan her etkileşim, ister oyun incelemeleri yazmak, ister alfa paylaşmak, ister diğer oyunculara bir oyunda ilerleme konusunda ipuçlarıyla yardımcı olmak isterse de platformdaki düzenli canlı sohbetlerde aktif rol almak olsun, ödüllendirilir.

Metacade: Lider GameFi İnovasyonu

Metacade’in Work2Earn girişiminin bir başka kolu, tüm metaverse oyun endüstrisini ileriye taşımaya yardımcı olma potansiyeline sahip. Çığır açan Metagrants özelliği 2023’ün 3. çeyreğinde başlayacak ve geliştiriciler yeni, özel oyunlar için potansiyel olarak finansman desteği kazanacak. Geliştiriciler yeni oyunlar için fikirlerini sunup ardından bunları topluluğun oylamasına sunacak. Kazananlar, oyunlarını geliştirmek için önemli yardımlar alacak ve 2024’ün 1. çeyreğinde Metacade’e çıkacak ilk oyunlardan biri olacak.

Metacade iş panosu sayesinde GameFi şirketleri, sektörü ileriye taşımaya yardımcı olabilecek yetenekli kişilerle de bağlantı kurabilecek. İş panosu, sözleşmeli ve tam zamanlı iş pozisyonlarının yanı sıra staj ve oyun testi gibi fırsatları da içerecek.

Metacade’e yatırım yapmak için iyi bir zaman mı?

Kripto ayı piyasaları genellikle uzun vadeli yatırımcıların kripto piyasasına girmesi için iyi bir zaman olarak kabul edilir. Fiyatlar düşük seviyelerdedir ve değer artışı konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahip yerleşik para birimleri mükemmel getiri potansiyeli sunar.

Yeni kripto projelerine yapılan yatırımlar, kripto ayı piyasası sırasında yatırımcılar için daha riskli bir girişim olabilir, çünkü piyasa görünümü iyileştikçe platformun çalışacağına veya daha geniş kripto yatırımcı tabanının ilgisini çekeceğine dair bir garanti yoktur.

Ancak, yeni başlayan bir proje olmasına rağmen, Metacade mükemmel bir potansiyel gibi görünüyor. Mevcut ayı piyasasında MCADE, presale’i sırasında şimdiden büyük ilgi gördü. Şu ana kadar olan ivme sonraki aşamalarda da güçlü kalmaya devam ediyor ve proje şu anda $4.9m ‘ın üzerinde para topladı. Şu anki $0.013 lık MCADE fiyatı ciddi şekilde düşük görünüyor.

Tahminler, presale’in tamamlanmasının ardından talebin artacağı ve MCADE tokeninin değerinin kripto ayı piyasası koşulları sona ermeden önce önemli ölçüde yükseleceği yönünde. Bu durum MCADE’in fiyatının bu yıl 1 doları aşmasına ve bir sonraki boğa piyasasıyla birlikte yükselmeye devam etmesine neden olabilir. Presale sırasında MCADE token’larına yönelen yatırımcılar sonuç olarak büyük kazanç sağlayabilirler.

Metacade presale’ına buradan katılabilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x