Yükleniyor...

Kripto Bankası Sygnum, Metaverse Merkezi Açıyor

İsviçre merkezli kripto bankası ve varlık yöneticisi Sygnum, Eylül ayının sonunda metaverse platformu Decentraland'da bir merkez açacağını duyurdu.

Kripto Bankasi Sygnum Metaverse Merkezi Aciyor 2

İsviçre merkezli kripto bankası ve varlık yöneticisi Sygnum, Eylül ayının sonunda metaverse platformu Decentraland’da bir merkez açacağını duyurdu.

Sanal dünya ve geleceğin teknolojisi olarak nitelendirilen metaverse’de yapılan çalışmalar artıyor. Kripto para bankası Sygnum, birçok farklı ve birbiriyle ilişkili sektörü bir araya getiren metaverse’ün içerisinde bir merkez kuruyor.

Sygnum, Decentraland’da Metaverse Merkezi Açacak

Sygnum, Eylül ayının sonlarına doğru metaverse platformu olan Decentraland’da bir merkez açacak. Canlı yayın etkinliğiyle resmi olarak 27 Eylül’de açılması planlanan merkezde bir CryptoPunk resepsiyon görevlisi, NFT galerisi ve etkinlik alanı bulunacak. Aynı zamanda, bankanın web3 ürün yeniliklerini sergilenecek ve yatırımcılar için metaverse ekonomisine bir giriş noktası sağlanacak.

Sygnum baş müşteri sorumlusu Martin Burgherr yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Metaverse’deki yeni merkezimiz, Sygnum’un Web3 yeniliklerini sergilemek için ve yatırımcılara hızla büyüyen gelecek finans ekonomisine güvenilir bir giriş noktası sağlamak için doğal bir yerdir.”

İsviçre bankacılık lisansına ve Singapur varlık yönetimi lisansına sahip olan Sygnum, spot ve opsiyon alım satımı, saklama, kripto destekli fiat kredileri, kurumsal bankacılık ve varlık yönetimi ürünleri dahil olmak üzere çeşitli kripto hizmetleri sunuyor. Bu hizmetlerin genişlemesi amacıyla da metaverse’de yeni bir ayak oluşturuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x