Yükleniyor...

Kripto Borsası AAX, Hayatta Kalmanın Yollarını Arıyor

Hong Kong merkezli kripto para borsası AAX, yeniden hizmetlerini başlatabilmek için tüm vadeli işlemleri tasfiye etmeye hazırlanıyor.

Kripto Borsasi AAX Hayatta Kalmanin Yollarini Ariyor

Hong Kong merkezli kripto para borsası AAX, yeniden hizmetlerini başlatabilmek için tüm vadeli işlemleri tasfiye etmeye hazırlanıyor.

Popüler kripto para borsası FTX, kripto endüstrisini sancılı bir döneme soktu. Kurumsal şirketlerin milyonlarca dolarlık zararları ve diğer borsaların likidite sorunları ortaya çıktı. Ayrıca, böyle bir sürecin ortasında FTX hack saldırısı yaşandı. Milyarlarca doların buharlaştığı dönemde, borsalar hayatta kalmanın yollarını arıyor. Bu borsalardan birisi olan AAX, süreçleri gerekçe göstererek hizmetlerini durdurmuştu. Ancak borsa, tekrar hizmetlerine devam edebilmek için planlama yaptığını dile getirdi.

Kripto Borsası AAX, Hizmetlerini Tekrar Başlatmak İstiyor

Sıkıntılı bir süreç geçiren kripto borsası AAX, hizmetlerini tekrar başlatabilmek için yeterli sermayeyi toplamaya çalışıyor.

Hong Kong’un popüler dijital borsası AAX, kullanıcı haklarını ve çıkarlarını korumak için mesai harcadığını bildirdi. Bu gerekçeyle borsa, sistem bakım süresi boyunca platformundaki tüm vadeli işlem pozisyonlarını otomatik olarak tasfiye edecek.

Bu tasfiyeler neticesinde, borsanın likidite konusunda toparlanma yaşaması bekleniliyor. Ancak, AAX açısından kurtarma çalışmalarının nasıl süreceği henüz bilinmiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x