Yükleniyor...

Kripto Borsası BitFlyer’ın Eski CEO’su Göreve Dönmek İstiyor!

Ünlü kripto borsası bitFlyer'ın eski CEO'su Yuzo Kano, önümüzdeki süreçte şirket için yeniden CEO konumuna gelmek istiyor.

kano

Ünlü kripto borsası bitFlyer’ın eski CEO’su Yuzo Kano, önümüzdeki süreçte şirket için yeniden CEO konumuna gelmek istiyor.

Japonya merkezli kripto borsasının eski kurucusu Kano, üç yıl önce CEO görevinden istifa ettiğini bildirmişti. Kano, bitFlyer’ın hareketli olan eski günlerine döndürebilmek için önümüzdeki ay gerçekleşecek toplantılarda CEO görevi için bildiri yapacağını belirtti. Önceki süreçte bitFlyer kripto borsasında önemli yere sahip olan Kano, istifa sürecinin ardından da şirkette büyük ölçüde söz sahibi olmaya devam etmişti.

BitFlyer Yeniden Canlanabilir: Eski CEO Hedeflerini Açıkladı!

auttDC1f bitflyer

Bloomberg’in 26 Şubat tarihinde yayınlamış olduğu raporlar ışığında, Kano şirket içi anlaşmazlıklardan dolayı 2019 yılında istifasını bildirmişti. Kano, son günlerde yaptığı açıklamalar ile özellikle “bitFlyer’a önceki süreçte olduğu gibi tekrardan canlılık katmak ve geliştirme faaliyetlerinde bulunmaya değindi.”

Kano, verdiği röportajlar doğrultusunda şirkete yönelik planlarından bahsetti. Öncelik olarak bitFlyer’da eski konumuna gelmek isteyen Kano, “stablecoin’ler getirmeyi, token’lara yönelik ihraç operasyonu oluşturmayı ve blockchain üzerinde değişiklikler yapmayı” hedeflediğini sözlerine eklemiş oldu.

İstifa sürecinin ardından bitFlyer’da hala yüzde 40 hisseye sahip olan Kano, CEO’luk görevinden istifa ettikten sonra BitFlyer’ın yenilikçi hizmetler piyasa sunmadığını vurguladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner