Yükleniyor...

Kripto Borsası BitOasis, Mastercard ile Anlaşma Yaptı

Kripto para borsası BitOasis, kripto kartı çıkarmak için Mastercard ile iş birliği yaptı.

Kripto Borsasi BitOasis Mastercard ile Anlasma Yapti

Kripto para borsası BitOasis, kripto kartı çıkarmak için Mastercard ile iş birliği yaptı.

Kripto ekosistemleri büyürken, kripto şirketleri de gelenekselden kopmadan yeni hizmetler ortaya çıkarıyor. Merkeziyetsizliğin getirdiği yenilikçi yaklaşıma sıcak bakan şirketlerden olan Mastercard da kripto hizmetlerini keşifte. Daha önce kripto şirketleriyle bir araya gelen Mastercard’ın yolu bu sefer BitOasis kesişti.

Kripto Borsası BitOasis, Mastercard Anlaşmasıyla Yeni Hizmetler Sunacak

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli BitOasis, Mastercard ile kripto para birimlerine bağlı ödeme kartlarını başlatmak için anlaşma imzaladığını duyurdu.

Ortaklık ile birlikte ortaya çıkacak olan kartlar, Orta Doğu ve Kuzey Afrika‘daki BitOasis müşterilerinin, satış noktalarından veya çevrimiçi alışveriş yapmalarına imkan sağlayacak. Şirketler tarafından yapılan açıklamada, günümüzde dijital varlık ödemelerinde sunulmayan uyuşmazlık çözümü ve iade gibi tüketici korumaları sunduğu belirtildi.

mastercard

Kartların hizmete sunulmasının ardından, BitOasis’in dünya genelindeki mevcut 90 milyondan fazla satış noktasında ürün ve hizmetler için kripto parayla ödeme yapılabilecek.

Düzenleyici kurumlardan onay alındıktan sonra Mastercard iş birliğiye çıkarılacak BitOasis kripto kartlarının, 2023 yılının başlarında kullanıma sunulacağı belirtildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner