Kripto Borsası Bitpanda, İrlanda'ya Genişliyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Kripto Borsası Bitpanda, İrlanda’ya Genişliyor

Kripto ticaret platformu Bitpanda, faaliyet alanını İrlanda'ya genişletiyor.

Irlandadan Kripto Borsasi Bitpandaya Lisans

Kripto ticaret platformu Bitpanda, faaliyet alanını İrlanda’ya genişletiyor.

Geçtiğimiz hafta Almanya’da düzenleyici lisans alan Bitpanda, Avrupa’daki elini güçlendirmeye devam ediyor. Avusturya’nın ilk fintech unicorn şirketi olan Bitpanda, Avusturya, Fransa, İtalya, İspanya, Birleşik Krallık, Çek Cumhuriyeti ve İsveç dahil olmak üzere birkaç Avrupa ülkesinde düzenleyici onay aldı. Avusturyalı kripto borsası artık Avrupa ülkesindeki müşterilere saklama ve tescilli ticaret hizmetleri sunabilir.

Bitpanda, İrlanda’da Hizmet Vermeye Başladı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

PayPal’ın kurucu ortaklarından Peter Thiel tarafından desteklenen Bitpanda, 2500’den fazla dijital varlıktan oluşan seçeneklerini İrlandalı yatırımcılara sunacak.

Yatırım deneyimi çok az olan veya hiç olmayan kişileri hedef alan ve ticaret konusunda bilgili olan kişilere yönelik olan platform, İrlanda’da Bitpanda’nın ülke lideri ve pazarlama başkanı olarak görevi devralan Rob Cumiskey tarafından yönetilecek.

Cumiskey, şirketin İrlanda’da lisans alması ve göreviyle ilgili olarak şunları söyledi:

“İrlanda pazarında büyüyen bir Bitpanda kullanıcıları topluluğumuz var. Bu, pazarın erken benimseyen doğası göz önüne alındığında bizi hiç şaşırtmadı. Bunu akılda tutarak, yerel Bitpanda ekibimize yatırım yapıyoruz ve Avrupa genelinde yerel ihtiyaçlara göre mümkün olan en iyi ürüne sahip olduğumuzdan emin olmak istiyoruz. Buradaki büyüme çabalarımıza liderlik etmek ve İrlanda’ya Bitpanda’nın neler sunabileceğini göstermek için şahsen sabırsızlanıyorum.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x