Yükleniyor...

Bybit, Dünyanın İlk DEX Entegrasyonunu Duyurdu

Merkezi kripto borsası Bybit, merkeziyetsiz kripto borsası Apex Pro ile entegrasyon kuracağını duyurdu.

Kripto Borsasi Bybit Apex Pro ile Entegrasyon Kuracak

Merkezi kripto borsası Bybit, merkeziyetsiz kripto borsası Apex Pro ile entegrasyon kuracağını duyurdu.

Son zamanlarda yaşanan kripto olayları, kripto para piyasasını ayı trendinde ilerletiyor. Uzun bir süredir yükseliş ivmesi kazanamayan piyasa, kötü haberlerin etkisinden çıkamadı. Terra krizi ve ABD faiz kararları ile şiddetlenen süreç, FTX’in iflasıyla körüklendi. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olarak tabir edilen FTX, büyük bir çöküş yaşadı ve piyasayı da etkiledi. Tüm bu süreçler, yatırımcıların merkeziyetsiz borsalara yönelmesine yol açtı. Bu duruma bir hamle yapan Bybit, merkeziyetsiz borsa Apex Pro ile entegrasyon kuracağını duyurdu.

Bybit, Merkeziyet ve Merkeziyetsizlik Tabirini Tek Bir Platforma Entegre Edecek

Popüler kripto para borsası Bybit, müşterilerine merkeziyetsiz ve merkezi bir hizmet sunmak amacıyla entegrasyon kuracak. Merkeziyetsiz borsa Apex Pro ile yapılacak bu bağlantı, tek bir platformda hizmetleri başlatacak. Kullanıcılar, bu platform aracılığıyla istediği türde işlem yapabilecek.

Starkware şirketinin ölçeklenebilirlik motorunu kullanan Apex Pro, gizlilik ve güvenlik tabanlı bir merkeziyetsiz borsa hizmeti sunuyor. Bu hizmet, müşterilerin kişisel bilgilerini saklamayan cüzdanıyla birlikte Bybit sistemine entegre edilecek. Yeni hizmet 8 Aralık 2022’de kullanıma sunulacak.

Bybit kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, “Bu adım ile Bybit dünyada bir ilki gerçekleştirdi. Entegrasyon, sektörün ilerleyişi açısından da çok önemli bir gelişme arz ediyor. Misyonumuz kripto ekosisteminde güvenin tazelenmesine yardımcı olmak ve herkesin Web3’ün tüm fırsatlarına erişmesinin önünü açmak. Söz konusu entegrasyon ile bu misyonu ve çok daha fazlasını yerine getirebileceğiz.” dedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x