Yükleniyor...

Kripto Borsası Swyftx, Earn Programını Kapatacak

Avustralya merkezli kripto para borsası Swyftx, kripto düzenlemelerindeki belirsizlik nedeniyle Earn programını kapatma kararı aldı.

Kripto Borsasi Swyftx Earn Programini Kapatacak

Avustralya merkezli kripto para borsası Swyftx, kripto düzenlemelerindeki belirsizlik nedeniyle Earn programını kapatma kararı aldı.

Kripto düzenlemeleri ve denetlemeleri yeni yılın beklentileri arasında yer alıyor. Ancak henüz bir resmiyetin olmaması, birçok kripto kuruluşunu tedirgin etmeye başladı. Avustralya merkezli kripto borsası Swyftx, ülkedeki kripto düzenlemelerine göndermede bulundu. Borsa, ülkedeki sürekli değişen düzenleyici manzarayı gerekçe göstererek Earn programını kapatma kararı aldı.

Kripto Borsası Swyftx, Düzenleyici Eksikliğinden Yakındı

Avustralya merkezli kripto borsası Swyftx, işten çıkarmaların ardından Earn programı için de hamle yaptı. Borsa, Avustralya’daki kripto düzenlemelerinin eksikliği nedeniyle programını kapatma kararı aldı.

Swyftx, kullanıcılarına birçok şekilde kazanç imkanı sunduğu programını 10 Ocak‘tan itibaren hizmet dışı bırakacak. Borsa kullanıcılarının tüm kazançları, kullanıcıların cüzdanlarına iade edilecek. İade işleminin ardından Earn programı kapatılacak.

Borsa, bu kararın kullanıcıları için hayal kırıklığı yaratabileceğini ancak yakın vadede bu program için en iyisini yapacaklarını dile getirdi. Konuya değinen borsa, “Kripto para biriminin değerine ve potansiyeline inanıyor olsak da şu anda ihtiyacımız olan şey Earn gibi kripto tekliflerinin düzenlenmesi konusunda daha fazla netlik.” dedi.

Kripto para borsası, genel olarak düzenleyici bağlamın netleşmediğini gerekçe göstererek hamlelerde bulunuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x