Yükleniyor...

Kripto Dünyası Bu Dövüşe Hazırlanıyor!

Kripto dünyası, bu MMA maçı ile çalkalanıyor.

kripto dunyası bu dovuse odaklandi

Kripto dünyası, bu MMA maçı ile çalkalanıyor. Youtuber ChicoCrypto ile Cardano Kurucusu Charles Hoskinson arasında bir MMA maçı ayarlandı. Maçın ayarlanmasına ön ayak olan isim ise kendisi de dövüşçü olan Jason Appleton. Tuhaf bir şekilde kripto dünyası şu an hem dijital hem de fiziksel anlamda savaş yaşıyor. Dijital dünyada savaş görmek isteyenler Blockchain temelli bilgisayar oyunlarına dalarken, gerçek bir savaş görmek isteyenler ise Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson ve Hoskinson’un başarılarını ağır bir biçimde eleştiren Youtuber, Chico Crypto’nun mücadelesini izleyebilir.

Her iki tarafın da anlaşmasıyla dövüş önümüzdeki ağustos ayında yapılacak ve biletlerden elde edilen kar Judes Çocuk Hastanesi Yardım Kuruluşuna bağışlanacak. Hoskinson’un “Bu işe varım, çocuklar için milyonlar toplayalım” ifadelerini kullandığı söyleniyor.

Kripto Dünyası ve Savaş

Belki de şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Cardano topluluğu bu konuda az bir avantaj görebiliyor, ancak Hoskinson bağış için bir milyon dolar kazanmanın kayda değer bir neden olduğu konusunda kararlı. Topluluk her ne kadar bu maçı istemese de, Hoskinson çocuklar için para toplayacak. Bir Reddit üyesi ise, bunun Cardano için kötü bir haber olacağını belirtti. Bu savaşın, Cardano projelerinin gecikmesinden bile kötü olduğunu dile getiren bu mesaj birçok kişiden de beğeni kazandı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x