Yükleniyor...

Kripto Emre: “DeFi Token’larının İçerisinde En İyisi Chainlink”

Kripto Emre YouTube'daki son videosunda, kripto paraların gündemdeki durumunu değerlendirerek, Bitcoin ve altcoin öngörülerinde bulundu.

WhatsApp Image 2020 07 25 at 14.52.13

Kripto Emre YouTube’daki son videosunda, kripto paraların gündemdeki durumunu değerlendirerek, Bitcoin ve altcoin öngörülerinde bulundu.

ABD’den Gelen Haber, Bize Bitcoin’in Balon Olmadığını Gösterdi

ABD’de bankaları denetleyen Para Birimi Kontrol Ofisinin (OCC), ulusal bankaların kripto para saklama hizmeti verecek olmasının önünü açması Kripto Emre’yi de heyecanlandırmış gibi görünüyor. Böylece ona göre geç de olsa ABD’den gelen bu haber, Bitcoin’in değerini dünyaya kanıtlamaktadır.

9600 Dolar Seviyesini Kırmadan, 10 Bin Dolar Seviyesi Gelmeyecek

Kripto Emre Bitcoin’in teknik analizini yaparak, 15 Ağustos’ta Bitcoin’in patlamasını beklediğini söyledi. Yukarı yönlü trend beklediğini belirten Emre, ABD’deki sınırsız para basma gibi etkenlerin Bitcoin’in lehine olacağını belirtti.

Kripto Emre DeFi ile ilgili görüşlerini ise şu şekilde belirtti:

“Bugünlerde DeFi çılgınlığı devam ediyor ama ben DeFi’den korkuyorum. Ancak yine de bu furyadan yararlanmak istiyorsanız, Chainlink bu token’lar içerisinde en alınabilir olanlardan. Güzel bir proje olduğunu düşünüyorum. Ancak tabi ki yatırım tavsiyesi değildir.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner