Yükleniyor...
AL / SAT
Paribu İlk Adım
Anasayfa Bitcoin Haberleri Kripto Emre'den Bitcoin (BTC) ve Altcoin Piyasasına Dair Güncel Açıklamalar

Kripto Emre’den Bitcoin (BTC) ve Altcoin Piyasasına Dair Güncel Açıklamalar

ABONE OL:google-news

Yerli kripto para topluluğunun önde gelen isimlerinden Kripto Emre, YouTube kanalındaki son videosunda Bitcoin ve altcoin’ler ile ilgili güncel açıklamalarda bulundu.

Kripto Emre, piyasaların genel durumu ile ilgili yorumlarda bulunarak videosuna giriş yaptı ve kripto paraların yanı sıra altın ile ilgili güncel gelişmeleri de verdi.

Rusya’nın aşı bulduğu haberinin altını etkilemesinin güvenilir olmadığını belirten Emre, altının güvenilir liman varlığı olma özelliğini kaybetmeye başladığını belirtti.

Trump’ın hastaneye kaldırılmasının piyasalara olumsuz etkisinin olduğunu söyleyen Emre, Trump’ın iyi olduğunu belirtmesiyle piyasalar biraz canlansa da 3 Kasım’daki ABD seçimlerine kadar çalkantıların devam edeceğini sözlerine ekledi.

Bitcoin Geleneksel Finansı Yıkamayacak

Bitcoin maksimalistlerinin Bitcoin ile ilgili iddialarının artık gerçekleşeceğini düşünmediğini belirten Emre, Bitcoin’in piyasa değerinin 2022 yılı itibariyle 1 trilyon dolar olacağı ile ilgili tahminlerin de matematiksel olarak ihtimalli olsa bile gerçeği yansıtmadığını belirtti. Emre böyle düşünmesine sebep olan şeyin, böyle uygun bir zeminde dahi Bitcoin’in büyük atılım gerçekleştirememesi olduğunu belirtti.

Bitcoin‘de 10.200 ila 11.200 dolar arasında hareket edildiğini belirten Emre, volatilitenin düştüğünü söyleyerek altcoin’lere bakmak gerektiğini söyledi.

Uniswap (UNI)

Uniswap’tan halen umutlu olduğunu belirten Emre, mevcut seviyelerden kripto para biriminin alınabileceğini belirtti. Uniswap borsasının merkeziyetsizliğinin faydalarına değinen Emre, bu borsanın da en iyi temsilcilerden biri olduğunu söyledi.

Algorand (ALGO)

Algoran’dda çok büyük haberler olduğunu belirten Emre, bu haberler doğru servis edilirse 36 cent’lere gelineceğini ve geçileceğini söyledi.

Cardano (ADA)

Son birkaç gündür Ethereum 2.0’ın gecikecek olması, Vitalik Buterin’in açıklamaları gibi durumların rakip ekosistemlere yaradığını belirten Emre; Cardano’nun ise umut vermediğini belirtti.

Chainlink (LINK)

Uzun vadede DeFi projelerinin çoğunun patlayacağını, ancak ayağı en yere basan projenin Chainlşnk olduğunu belirten Emre, DeFi için bu para birimini beğendiğini söyledi. Ancak para biriminin cansız olduğunu ve hacimsiz göründüğünü de sözlerine ekledi.

Son olarak altcoin almanın şu günlerde riskli olduğunu belirten Emre, paranın kripto paralardaki güvenli liman olan Bitcoin’e geleceğini de vurguladı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Hukuk fakültesi mezunu olan Türkan; çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir de kripto para birimleri alanında uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar