Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Kripto Emre'den Bitcoin (BTC) Yatırımı Yapmayı Düşünenlere Altın Niteliğinde Tavsiyeler

Kripto Emre’den Bitcoin (BTC) Yatırımı Yapmayı Düşünenlere Altın Niteliğinde Tavsiyeler

ABONE OL:google-news

Yerli kripto para topluluğunun sevilen isimlerinden Emre, kendi YouTube kanalındaki son videosunda ilk kez Bitcoin alacaklara tavsiyeler verdi ve Bitcoin’in ileriki günlerde yaşayacağı senaryoları belirtti. “Orta vadede Bitcoin’de işler iyi gidiyor” diyen Emre, altında yatan sebepleri de sıraladı.

Bitcoin’i Orta ve Uzun Vadede Değerlendirmek

Bitcoin’i teknolojisi, teknik indikatörleri ve ticareti bakımından inceleyen Emre; ilk olarak teknolojisi hakkında bazı bilgiler verdi.

  1. Hashrate Tüm Zamanların En Yüksek Seviyelerinde!

Bitcoin fiyatından bağımsız olarak, yeni madencilerin sürekli sisteme katılması ve işlem gücünün devamlı yükselmesi ile birlikte Bitcoin hashrate’inin de yeni zirvelere çıktığını söyleyen Emre; bunun önemli bir faktör olduğuna vurgu yaptı ve 2017 rallisindeki hashrate’in 2.5 katına çıkıldığını belirtti.

2. Teknik Olarak Patlama Evresine Girdik

Bitcoin ve yeni oluşmuş altcoin’lerde volatilitenin çok yüksek olduğunu, bu sebeple sadece teknik analize bakmanın pek de doğru olmadığını belirten Emre; temel analizlere bakmanın da önemine atıf yaptı.

Bitcoin’in 11 senelik geçmişi olduğundan teknik analize bakmanın, yeni çıkan altcoin’lere göre bir nebze daha sağlıklı olduğunu belirten Emre; lider kripto para biriminin fiyat geçmişine de ışık tuttu.

“Ağustos’un sonunda Bitcoin’in büyük ihtimalle yukarı yönlü patlayacağını söylemiştik, daha Ağustos’a gelmeden patlama başladı. Şu an ise 13.800 ve 14.000 dolar seviyeleri kritik, bu seviyeleri kırabilirsek yeni bir rekor gelmesi işten bile değil.”

3. Kurumsal Yatırımcılar Geliyor!

Önceden Bitcoin yatırımına güvenlik ve yasal sebeplerle yanaşmayan şirketlerin, artık kurumsal anlamda benimsemeye başladığını belirten Emre; şu sıralar Bitcoin’e yönelik birçok olumlu haber çıktığı düşünüldüğünde yatırım yapmak için gayet uygun bir zaman olduğunu belirtti.

Son olarak Bitcoin’in her ne kadar kendini kanıtlasa da, spekülatif bir varlık olduğunun unutulmaması gerektiğini belirten Emre; Bitcoin‘i bir kurtuluş olarak görüp tüm mal varlığınızı yatırmayın diye de ekledi.

Yazımıza konu olan videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Hukuk fakültesi mezunu olan Türkan; çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir de kripto para birimleri alanında uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar