Yükleniyor...

Kripto Emre’den Bitcoin (BTC) Yatırımı Yapmayı Düşünenlere Altın Niteliğinde Tavsiyeler

Yerli kripto para topluluğunun sevilen isimlerinden Emre, kendi YouTube kanalındaki son videosunda ilk kez Bitcoin alacaklara tavsiyeler verdi ve Bitcoin‘in ileriki günlerde yaşayacağı senaryoları belirtti

Neden Bugun Bitcoin BTC Almaliyiz Kripto Emre Acikladi

Yerli kripto para topluluğunun sevilen isimlerinden Emre, kendi YouTube kanalındaki son videosunda ilk kez Bitcoin alacaklara tavsiyeler verdi ve Bitcoin’in ileriki günlerde yaşayacağı senaryoları belirtti. “Orta vadede Bitcoin’de işler iyi gidiyor” diyen Emre, altında yatan sebepleri de sıraladı.

Bitcoin’i Orta ve Uzun Vadede Değerlendirmek

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin’i teknolojisi, teknik indikatörleri ve ticareti bakımından inceleyen Emre; ilk olarak teknolojisi hakkında bazı bilgiler verdi.

  1. Hashrate Tüm Zamanların En Yüksek Seviyelerinde!

Bitcoin fiyatından bağımsız olarak, yeni madencilerin sürekli sisteme katılması ve işlem gücünün devamlı yükselmesi ile birlikte Bitcoin hashrate’inin de yeni zirvelere çıktığını söyleyen Emre; bunun önemli bir faktör olduğuna vurgu yaptı ve 2017 rallisindeki hashrate’in 2.5 katına çıkıldığını belirtti.

2. Teknik Olarak Patlama Evresine Girdik

Bitcoin ve yeni oluşmuş altcoin’lerde volatilitenin çok yüksek olduğunu, bu sebeple sadece teknik analize bakmanın pek de doğru olmadığını belirten Emre; temel analizlere bakmanın da önemine atıf yaptı.

Bitcoin’in 11 senelik geçmişi olduğundan teknik analize bakmanın, yeni çıkan altcoin’lere göre bir nebze daha sağlıklı olduğunu belirten Emre; lider kripto para biriminin fiyat geçmişine de ışık tuttu.

“Ağustos’un sonunda Bitcoin’in büyük ihtimalle yukarı yönlü patlayacağını söylemiştik, daha Ağustos’a gelmeden patlama başladı. Şu an ise 13.800 ve 14.000 dolar seviyeleri kritik, bu seviyeleri kırabilirsek yeni bir rekor gelmesi işten bile değil.”

3. Kurumsal Yatırımcılar Geliyor!

Önceden Bitcoin yatırımına güvenlik ve yasal sebeplerle yanaşmayan şirketlerin, artık kurumsal anlamda benimsemeye başladığını belirten Emre; şu sıralar Bitcoin‘e yönelik birçok olumlu haber çıktığı düşünüldüğünde yatırım yapmak için gayet uygun bir zaman olduğunu belirtti.

Son olarak Bitcoin’in her ne kadar kendini kanıtlasa da, spekülatif bir varlık olduğunun unutulmaması gerektiğini belirten Emre; Bitcoin’i bir kurtuluş olarak görüp tüm mal varlığınızı yatırmayın diye de ekledi.

Yazımıza konu olan videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x